Uzņēmumi ar interesi iesaistās `Biznesa Uzrāviens` atbalsta programmā

25.02.2013.

Sekojot līdz šī brīža uzņēmējdarbības tendencēm, izstrādāta īpaša atbalsta un attīstības veicināšanas programma “Biznesa uzrāviens” vietējiem uzņēmumiem. Programmā ar līdz pat 100% līdzfinansējumu uzņēmumiem pieejami dažādi uzņēmējdarbības realizācijai primāri nepieciešami pakalpojumi.

„Šobrīd ekonomikas augšupejas posms ir īpaši būtisks uzņēmējdarbības attīstībai. Tām kompānijām, kurām izdosies sevi pierādīt un ieguldīt kā mārketingā, tā pārdošanas veicināšanā un sava tēla nostiprināšanā, šis var būt konkurētspējas priekšrocību iegūšanas periods. Lai dotu mūsu Latvijas uzņēmumiem plašākas iespējas arī ārvalstu tirgos, esam izstrādājuši programmu, kas paredz vispusīgu atbalstu,” atzīmē “Biznesa Uzrāviens” eksperts Jānis Āboliņš.

Programma “Biznesa uzrāviens” ietver plašu pakalpojumu klāstu, tostarp ar preču zīmju piešķiršanu produktiem, eksporta tirgu paplašināšanu un sadarbības partneru meklēšanu, biznesa apmācībām, reklāmas un publicitātes iespējas, pārdošanas veicināšanas aktivitātes, kā arī dažādas uzņēmējdarbības konsultācijas pie nozaru ekspertiem.

Par galvenajiem ieguvumiem no dalības programmā var dēvēt profesionālo atbalstu uzņēmumam būtiskās jomās – mārketings, reklāma, komunikācija, darbinieku izglītība, eksporta veicināšana u.c. – krietni samazinot izmaksas, kas būtu jāiegulda, šos pakalpojumus izvēloties individuāli. Tāpat paaugstinās uzņēmuma konkurētspēja kā vietējā tirgū, tā ārvalstīs, kā arī uzlabojas uzņēmuma produktivitāte, ko garantē izglītotu un zinošu darbinieku sniegums, kā arī uzņēmums kā darba devējs kļūst arvien pievilcīgāks darba meklētāju, savas nozares profesionāļu vidū.

Dalības maksa programmā uzņēmumam sastāda LVL 360 gadā.

Apmācības, kas jau šobrīd pieejamas programmas dalībniekiem par brīvu (100% līdzfinansējums):

27. februāris
Intensīvais seminārs “Kā strādāt ar personālu: Mazākas algas – augstāka motivācija!” jeb 5 soļu pieeja (semināra cena Ls 249 + PVN)
Organizē: Biznesa izglītības centrs “Biznesa Semināri”

28. februāris
Praktiskais seminārs un meistarklase „Mazbudžeta mārketinga un reklāmas noslēpumi: KĀ ĪSTENOT PILNVĒRTĪGU UN EFEKTĪVU MĀRKETINGA KOMUNIKĀCIJU IEROBEŽOTA BUDŽETA APSTĀKĻOS” (semināra cena Ls 199 + PVN)
Organizē: Praktiskā Mārketinga Akadēmija

5. marts
Seminārs un meistarklase “Stresa pārvarēšana un stresa noturības attīstīšana” (semināra cena Ls 249 + PVN)
Organizē: Rīgas Psiholoģijas skola

Plašāk par šo semināru programmām skatiet biznesa izglītības portālā SEMINARI . LV

Lai pieteiktos bezmaksas semināriem un dalībai programmā “Biznesa Uzrāviens”, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma formu: http://www.biznesauzraviens.lv/kontakti/

Pēdējās izmaiņas: 25.02.2013.