`Sniega spēles` Aizkalnē

09.02.2013.

9. februāra rīts pārsteidza ar bagātīgu sniega segu. Sniega māte naktī bija purinājusi savus sniega spilvenus, lai spēles izdotos vareni, tāpēc no agra rīta spēļu organizatoriem nācās ķerties pie sniega lāpstām un pāris stundiņas kārtīgi pastrādāt, lai spēļu dalībnieki varētu nokļūt pasākuma vietā.

„Sniega spēles” sākās ar distanču slēpošanu. Vissīvākā konkurence bija sieviešu grupā. Pirmo vietu ieguva Sandija Mizovska, otro – Ilze Rožinska, trešo – Vita Šņepste. Bērnu grupā pirmā vieta – Kintijai Lozdai, otrā – Artim Bivbānam, trešā – Vinetai Kažemākai. Vīriešu grupā pirmā vieta – Raivim Lozdam, otrā – Pēterim Rožinskim, trešā – Egilam Bivbānam.

Slēpošanā ar tandēmslēpēm pirmā vieta – Gunitai Bivbānei un Artim Bivbānam, otrā vieta – Diānai Kotānei un Vitai Šņepstei, trešā vieta – Rimantam un Vismantam Zariņiem.

Ragaviņu stafetē pāriem pirmā vieta – Raivim Lozdam un Andželai Staškevičai, otrā vieta – Sandijai Mizovskai un Santai Cakulei, trešā vieta – Marutai un Artim Bivbāniem. 

Vislielāko atsaucību guva konkurss „Aizvelc – atvelc”, uzvarētāju godā tika Raivis Lozda, Ina Sinkeviča un Andžela Staškeviča.

„Sniega spēļu” noslēgumā dalībnieki izklīda pa ābeļdārzu, lai veidotu sniega skulptūras un pēc neilga laika ābeļdārza nokalnīte rotājās ar brīnišķīgām, atraktīvām un mākslinieciskām skulptūrām, kur par veiksmīgākajām tika atzīmētas Lozdu ģimenes būvētais bruņurupucītis, Bivbānu ģimenes „Bumbulītis – slēpotājs”, Vitas Šņepstes un Diānas Kotānes „Dusošā Skaistule” un Vismanta, Daumanta Zariņu un Māra Sinkeviča „Polārlācis”.

Paldies visiem spēļu dalībniekiem – lieliem un maziem – par aktivitāti un pozitīvu attieksmi!

Māra Rožinska
Aizkalnes TN vadītāja, „Sniega spēļu” organizatore

Pēdējās izmaiņas: 09.02.2013.