Darbu sācis jaunsargu vienības vadītājs Valērijs Pastars

20.02.2013.

Februārī Preiļu novadā un apkārtējās pašvaldībās darbu iesācis jaunsargu vienības vadītājs Valērijs Pastars.

Jaunais speciālists pastāstīja, ka jaunsargu darbības programma ir vispusīga un ļauj jauniešiem ne tikai attīstīt savu fizisko sagatavotību, bet sniedz zināšanas arī novadpētniecībā un vēsturē. Valērijs Pastars ir pārliecināts, ka šāda jaunās paaudzes sagatavotība palīdzēs jaunajiem cilvēkiem mācīties patriotismu un stiprināt mūsu valsti. Viņš cer uz novada jauniešu, viņu vecāku un visas sabiedrības atbalstu.

Valērijs Pastars jau ilgu laiku ir saistīts ar militāro jomu. Agrāk ir bijis profesionālā militārā dienesta karavīrs, piecus gadus dienējis Nacionālo Bruņoto spēku 2. kājnieku bataljonā Ādažos, 2006. gadā bija miera nodrošināšanas misijas pārstāvis Irākā, strādājis arī Zemessardzē.

Lai iegūtu darbā nepieciešamās zināšanas un iemaņas, Valērijs Pastars ir beidzis izlūku, medicīnas un dažādus citus kursus, izgājis izdzīvošanas skolu.

Šobrīd Valērijs Pastars joprojām ir aktīvs ārrindas zemessargs. Viņu interesē militārā joma, jaunsargu vadītājs regulāri piedalās dažādās sacensībās, izlūkgājienos, kur vajadzīgs ne tikai spēks, bet arī attapība un domāšana.
Ja kādu jaunieti jau ir ieinteresējis piedāvājums darboties jaunsargu organizācijā, aicinām pieteikties un zvanīt Valērijam Pastaram, tālr. 28375152, vai rakstīt uz e-pastu valerijs.pastars@rjc.gov.lv  

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 20.02.2013.