Sieviešu basketbols Preiļu 1. pamatskolas sporta zālē

17.02.2013.

17. februārī Preiļu 1.pamatskolas sporta zālē notika Latgales reģiona amatieru čempionāta basketbolā sievietēm trīs spēles.

Pirmajā spēlē laukumā devās mājinieces – Preiļu basketbolistes, kurām pretī stājās Jēkabpils meitenes. Ja pirmajā puslaikā ritēja līdzīga spēle – punkts punktā, tad otrajā puslaikā spēles noteikumus diktēja jēkabpilietes. Pretargumentus aktīvajai viešņu spēlei mūsu meitenes tā arī nespēja atrast. Rezultātā zaudējums ar rezultātu 39 : 56. Otrajā, skatītājiem diezgan garlaicīgajā spēlē, nogurušās jēkabpilietes nespēja uzspiest savu spēles stilu Ilūkstes basketbolistēm. Spēles intriga pēdējās minūtēs noslēdzās ar 32 : 30 par labu ilūkstietēm. Ar citu mobilizācijas pakāpi preilietes devās laukumā pret Ilūkstes meitenēm. Aktīvais presings pa visu laukumu nesa savus augļus nu jau pret pagurušajām viešņām. Spēles liktenis bija jau izšķirts pēc trijām ceturtdaļām – pēdējā atlika vien mierīgi nospēlēt līdz galam. Uzvara ar 65 : 37. No malas vērojot nerūsējošo meistarību un cīņassparu parādīja Ieva Babre. Jaunajām ir uz ko līdzināties! Preiļu komandā spēlēja Inga Haritonova, Evita Ūzuliņa, Ilze Šņepste, Elīna Šņepste, Samanta Smirnova, Alīna Baranova, Kristiāna Upeniece, Jekaterina Čulkova, Dagnija Verze un Iveta Adamoviča.