Noskaidroti labākie zolmaņi

18.02.2013.

2013.gada 16.februārī Preiļos norisinājās ikgadējais Preiļu novada atklātais zolītes čempionāts. Tas pulcēja 27 šīs spēles entuziastus no Līvānu, Rēzeknes, Viļānu, Balvu, Aizkraukles, Jēkabpils, Madonas, Aglonas, Riebiņu un, protams, Preiļu novadiem. Preiļu novadu pārstāvēja Preiļu un Saunas pagasta zolmaņi.

Dienas garumā tika izspēlētas 1620 partijas. Pēc 9 stundu ilgas un saspringtas cīņas tika noskaidroti šīs spēles labākie.

Sacensību nolikums paredzēja apbalvot pirmo sešu vietu ieguvējus. Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem un citām balvām.Par šī gada uzvarētāju kļuva Ilgvars Gritāns no Viļānu novada, otrais palika Juris Teilis no Madonas novada, bet trešo vietu ieguva Vitālijs Meļņiks no Viļānu novada. Ceturtais palika Elmārs Pipurs no Balviem, piektais – Aivars Kokins no Jēkabpils un sestais – Artis Utināns no Preiļiem. Tika apbalvots arī pēdējās vietas ieguvējs Andris Ribāks no Madonas.

Pie speciālās balvas tika vienīgā sieviete, kura piedalījās sacensībās – Danute Streļeca no Aizkraukles. Pie veicināšanas balvām tika katra pārstāvētā novada aktīvākie zolmaņi.

Preiļu novada zoles čempionāts notika ar Preiļu novada domes un AS „Aldaris” atbalstu.

Edgars Upenieks,
čempionāta organizators un galvenais tiesnesis

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.