SIA „Preiļu saimnieks” Ēnu dienā viesojas skolēni

13.02.2013.

Šī gada 13. februārī sabiedrībā „Preiļu saimnieks” norisinājās ikgadējā Ēnu diena, kad pie mums viesojās pieci zinātkāri Preiļu arodvidusskolas un Vārkavas pamatskolas skolēni, kuri bija pauduši vēlmi klātienē iepazīties ar SIA „Preiļu saimnieks” darbu.

Šogad skolēni bija izvēlējušies ēnot SIA „Preiļu saimnieks” valdes priekšsēdētāju Jāni Mūrnieku, Siltuma un ūdens apgādes nodaļas vadītāju Vladimiru Haritonovu, Ūdensapgādes un kanalizācijas daļas ražošanas inženieri Vladislavu Ruskuli.

Skolēniem bija iespēja ne tikai iepazīties ar izvēlēto profesiju ikdienas darba specifiku, bet arī doties ekskursijā, lai iepazītu uzņēmuma objektus, apskatītu modernizētās ūdens ieguves un attīrīšanas iekārtas, uzzinātu, kāds ir siltuma ražošanas un koģenerācijas process.
Noslēgumā skolēni pauda, ka Ēnu diena bija izdevusies. Kādam bija jaunums, ka Preiļos, lai apsildītu pilsētu, darbojas trīs katlumājas, cits pirmo reizi uzzināja, kā tiek iegūts dzeramais ūdens vai kādā veidā tiek attīrīti notekūdeņi.

Uzņēmumā SIA „Preiļu saimnieks” Ēnu diena kļuvusi par ikgadēju tradīciju. SIA „Preiļu saimnieks” Ēnu dienā iesaistās ar mērķi skolēnus iepazīstināt ar dažādām profesiju darba ikdienu, lai palīdzētu izvēlēties nākotnes profesiju un vērstu uzmanību uz saistību starp izglītību un karjeru, tādējādi rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām.

Inese Šņepste,
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.