Galda tenisisti iekļūst Latvijas komandu čempionāta finālā

10.02.2013.

Aizvadītas 2013. gada Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 3. līgas apakšgrupu sacensības. Čempionātā kopā piedalās 18. komandas, kuras tika sadalītas trīs apakšgrupās pa sešām, kuras aizvadīja spēles attiecīgi Alojā, Rīgā un Preiļos. Preiļu 2. vīriešu komanda, kuras sastāvā spēlē Voldemārs Limanis, Igors Zinovjevs, Ainārs Mūrnieks, bija vienā apakšgrupā ar Līvānu, Jūrmalas 2., Rēzeknes REBIR 2., Vecumnieku novada un Jēkabpils sporta centra komandām. Atbilstoši sacensību reglamentam, komandas cīnās līdz vienas komandas četrām uzvarām un finālsacensībām kvalificējas katras apakšgrupas divas labākās komandas.

Komandas dalībnieks V. Limanis informēja, ka pirmajā spēlē ar rezultātu 4:0 tika pārspēta Līvānu komanda. Otrajā spēlē ar 4:1 tika pārspēta Jūrmalas 2. komanda. Trešajā mačā ar 4:1 tika pārspēta Rēzeknes REBIR 2. komanda (Rēzeknes REBIR 1. komanda priekšsacīkstes aizvadīja Alojā). Ceturtajā mačā ar 4:2 tika pārspēta Vecumnieku novada komanda. Noslēdzošā cīņa par 1. vietu apakšgrupā izvērtās vissīvākā, kurā diemžēl nācās ar 3:4 piekāpties Jēkabpils sporta centra komandai. Līdz ar to Preiļu 2. komandai 2. vieta apakšgrupā un vieta finālā, kurš notiks 24. martā Jēkabpilī.

V. Limanis informēja, ka Preiļu 1. vīriešu komanda šogad startēs Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 1. līgā, tāpat pirmajā līgā startēs arī Preiļu sieviešu galda tenisistes, bet šo komandu starti vēl priekšā.

Pēdējās izmaiņas: 10.02.2013.