Pakļauts Alauksta maratons

02.02.2013.

Daži uzcītīgākie Preiļu parka distanču slēpošanas trases „vagotāji” bija nobrieduši pieņemt Alauksta slēpojuma izaicinājumu. Tika nolemts, ka „nav ko smērēties” ar Tautas klases 19 km, bet jāpieņem nopietns izaicinājums Sporta klases 42,2 km ! Domāts – darīts! Maratons – tas ir viss kopā – gan pārbaudījums, gan piedzīvojums, gan arī pozitīvo emociju gūzma, kad tas viss ir beidzies.


Slīdamība distancē lieliska, kas ļāva visiem parādīt labus laikus. Ātrākais no preiliešiem Renārs Valdonis – 2 h 11 min. 47 sekundes. Šoferīša pienākumus bija uzņēmies Rīgā dzīvojošais, bet sirdī preilietis Normunds Patmalnieks – 2 h 28 minūtes. Starp trīsdesmit un četrdesmit minūtēm sabrauca Sandis Šķēps, Modris Logins un Ivars Grandāns. No trijām stundām izlīda arī Aivars Žugris. Īsajā distancē gandarīti ar saviem startiem var būt sportlatnieki – „Preiļu kraukļi” no Aglonas Aivars Ukins, Austris Bogdanovs, Kaspars un Mārcis Pīnupi.


Interesentiem, kuri vēlas mums pievienoties, ir iespēja padomāt par dalību vai nu Madonas vai Alūksnes slēpojumos, kur ir īsākas distances un padomāt par došanos turp organizēti. Sazināties personiski.


Rezultāti www.maratoni.lv


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators


 

Pēdējās izmaiņas: 02.02.2013.