Pārbaudām kaimiņu novadu slēpotājus

27.01.2013.

27.janvārī Rēzeknes novada Ilzeskalna pagastā risinājās Rēzeknes novada atklātais čempionāts distanču slēpošanā. Svētdienu nenoslinkoja un turp devās arī Preiļu un Aglonas novadu slēpotāji. Uzreiz arī jāteic, ka mājup atgriezās ar medaļu pūru. Visiem Ilzeskalnā startējošajiem iepriekšējās dienas starts Preiļos nekādas negatīvas sekas nebija atstājis, vienīgi jāatzīmē, ka bija vēl aukstāks. Dalībnieki sacentās divās vecuma grupās, kā arī jaunatnes – 1996.gadā dzimuši un jaunāki.


Jaunatnes grupā pārliecinoša uzvara Ilvai Valdonei, kā arī absolūti labākais rezultāts 3km distancē. Tajā paša distancē S40+ grupā arī pārliecinoša uzvara Dignai Prodniecei. Jaunatnes grupā 4km distancē dubultuzvara mūsējiem – „Preiļu kraukļiem” – 1.vieta Austrim Bogdanovam, kurš aiz sevis atstāja Mārci Pīnupu (Aglona/D-pils). Vīriešiem savā novadā pārliecinoši ātrākais Preiļu sprinta uzvarētājs Artis Upenieks. V40+ grupā viss pjedestāls „Preiļu kraukļiem” – uzvara Aivaram Ukinam, 2.vieta Kasparam Pīnupam, 3.vieta Leonīdam Valdonim, tikai finiša taisnē ceturto vietu no rokām izlaida viens no sacensību vecākajiem dalībniekiem Feoktists Pušņakovs, bet 7.vietā Aleksandrs Bogdanovs.


Ar pilnu krūti šī ziema ļauj baudīt tās priekus – gan slēpojot treniņos, gan startējot sacensībās, gan slidotavās uzslidojot un uzspēlējot hokeju domubiedru lokā. Sezona vēl tikai pusē – šaubīgais un kūtrais pievienojies!


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators


 

Pēdējās izmaiņas: 27.01.2013.