Sezonu atklāj slēpotāji

26.01.2013.

Savulaik decembra nogalē ieplānotās sezonas atklāšanas sacensības izjauca dabas untumi. Beidzot ilgstoši patstāvīgie laika apstākļi ļāva šim pasākumam Preiļu parkā notikt 26.janvārī. Nevienam par savu veselību nopietni domājušajam nav jāpierāda svaigā gaisa pozitīvo ietekmi uz veselības stāvokli. Ārsti iesaka arī svētdienas sportotājiem nekautrējoties piedalīties sacensībās, lai izbaudītu pozitīvā stresa labvēlīgo ietekmi uz organismu. Tā arī mūsu parkā pulcējās slēpotāji, kuriem aiz muguras jau daudzi simti kilometru, kā arī tie, kuriem tie vēl ir tikai pirmie kilometri. Visus viņus vienoja mīlestība uz šo pasaulē tik populāro un brīnišķīgo sporta veidu. Blakus vietējiem slēpotājiem uz starta stājās aglonieši, ka arī Balvu un Feimaņu pārstāvji.


Dalībnieki, atbilstoši izlozei, vispirms mēroja 1 km distanci, pēc tam pēc pauzes atkārtoti veica 1,8 km. Rezultāti tika summēti un noteikti uzvarētāji savās vecuma grupās. Par tiem kļuva Austris Bogdanovs (PVĢ), Artis Upenieks (Feimaņi/LSPA), Pēteris Trubačs, Leonīds Valdonis, Feoktists Pušņakovs, Mārcis Pīnups (Aglona), Ilva Valdone, Dace Liniņa, Iveta Belousova un Digna Prodniece. Absolūti labākais rezultāts divu distanču summā vīriešiem Artim Upeniekam – 7 minūtes 35 sekundes, bet dāmām Ilvai Valdonei  – 9 minūtes 52 sekundes (Preiļu 1.pamatskola).


Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem, tiesnešiem, kurus nebiedēja sals – uzdrīkstēšanos un panākumus turpmākajos tuvākos un tālākos startos! Dalībnieki savus rezultātus var apskatīt šeit.


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.