Mārtiņš Brauns kopā ar Jolantu Gulbi – Paškeviču, Intaru Busuli, Kristīni Zadovsku konkursā „Nāc sadziedāt atklās talantīgus Latvijas jaunos skatuves māksliniekus PIETEIKŠANĀS DALĪBAI KONKURSĀ IR SĀKUSIES!

16.01.2013.

Skanīgas balsis ir atnesušas iedvesmu jaunam gadam – tātad bērni tiešām ir mūsu svētība, tieši tāpēc – 16.martā Rīgas Stradiņa universitātes Aulā norisināsies IV Latvijas jauno izpildītāju konkurss „Nāc sadziedāt”, šogad konkurss norisināsies ceturto gadu un radošā komanda to gatavojot strādā ar moto – „Trīs lietas labas lietas, ceturtā no visas sirds”

Pieteikšanās dalībai konkursā „Nāc sadziedāt” ir sākusies un tā norisināsies līdz 3. martam.

Konkursā piedalīties ir aicināti dziedošie bērni un jaunieši no visas Latvijas – gan solisti, gan popgrupas vecumā no 5 – 21 gadam. Nolikums un pieteikuma anketas ir atrodamas – www.nacsadziedat.lv

„Mīļie, atcerieties, kad cilvēki dzied, viņi stāv pāri ikdienai, dziediet, ja deg Jūsu sirds, attīstiet savas spējas pašradītu brīnumu dāvāt citiem, nāciet, piedalieties mūsu visu kopīgi radītos svētkos! Pierādiet sevi, aizraujiet un saviļņojiet arī citus! Noticiet saviem spēkiem! Jūs to varat”, Latvijas jaunajiem izpildītājiem teic konkursa vadītāja Aina Poiša

Izcilā latviešu aktrise Lilita Ozoliņa ikvienam konkursa dalībniekam novēl – „Atrast sevi, veidot sevi kā personību un to dziesmu ko Jūs dziedat, lai tā skanētu tikai tā, kā Jūs to dziedat, lai neviens to nevar atkārtot un tajā brīdī tā ir tikai Jūsu”

“Nāc sadziedāt” tie ir mūzikas svētki – svētki, kuros valda prieks, jaunatne, vēlme dziedāt un radīt. Novēlu visiem iedvesmu, veiksmi un daudz spēka, teic prestižās Rīgas Stradiņa universitātes Aulas direktore Astra Puriņa.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs kompetenta žūrijas komisija – piecu profesionāļu sastāvā – komponists Mārtiņš Brauns, mūziķis Intars Busulis, dziedātāja Kristīne Zadovska,  burvīgās balss īpašniece Jolanta Gulbe – Paškeviča. Piektais žūrijas komisijas dalībnieks līdz konkursa norises dienai tiek turēts noslēpumā.

Tie, kuri vēl šaubās, vai piedalīties konkursā, konkursa informatīvais partneris portāls Draugiem.lv teic šādus vārdus „Bieži vien mēs nepamanām savu iespēju, bet situācijās, kad tā ir acīmredzama, nedrīkst kavēties”, dalība konkursā noteikti sniegs nenovērtējamu pieredzi un iespējams, kādam tas būs dzīves pagrieziens ar uzrakstu „ceļš uz zvaigznēm”

Konkursa producents
Sandis Mohovikovs
Tālr. 29131458

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.