Domes priekšsēdētājs sveic pirmo jaundzimušo šajā gadā

14.01.2013.

14. janvārī Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs apsveica pirmo jaundzimušo novadā šajā gadā – meiteni Jevģēniju. Naudas pabalstu, dāvanu bērnam, ziedus un laba vēlējumus saņēma visa ģimene – Jevģēnijas mamma Lana Trofimova, tētis Andrejs Isakovs un Jevģēnijas brālis ar māsu.


Jevģēnija piedzima tieši Jaunā gada dienā – 1. janvārī. Ģimene pašlaik dzīvo Preiļos, vecākie bērni – dēls Ēriks un meita Viktorija apmeklē pirmskolas izglītības iestādi „Pasaciņa” un, mājās esot, izrāda interesi rūpēties arī par mazo māsiņu. Lanai un Andrejam ikdienā daudz palīdz vecāki. Arī pirms trešā bērniņa piedzimšanas lielu daļu rūpju par piecgadīgo Ēriku un trīsgadīgo Viktoriju bija uzņēmušies vecvecāki, jo jaunā sieviete darbu bija sameklējusi Rīgā. 


Pievienojamies visiem laba vēlējumiem un apsveicam Lanu Trofimovu un Andreju Isakovu.


Preiļu novadā jau par tradīciju ir kļuvusi pirmā jaundzimušā sveikšana katra gada sākumā. Tāpat jau vairākus gadus Preiļu novada ģimenes saņem pašvaldības pabalstu sakarā ar bērna dzimšanu. Ja abiem vecākiem dzīvesvieta ir deklarēta Preiļu novadā, pabalsta apmērs ir 150 lati, ja pašvaldības teritorijā ir deklarēts viens no bērna vecākiem, ģimene pēc attiecīgo dokumentu iesniegšanas saņem 75 latu pabalstu.  


 


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.