Senioru ansamblis “Virši” ar laba vēlējumiem pie līdzcilvēkiem

21.12.2012.

Aizvadītā gada otrajos Ziemassvētkos Preiļu novadā kultūras centra senioru ansamblis “Virši” ciemojās Salenieku sociālās aprūpes centrā ‘’Aglona’’ un Preiļu novada pašvaldībās pansionātā ‘’Preiļi’’. To iemītniekus ansamblis priecēja ar repertuāru kurā bija ietvertas gan Ziemassvētkiem veltītas dziesmas, gan arī dziesmas par citām tēmām.


Dzejoļus par Ziemassvētkiem lasīja Janīna Dimpere un Viktorija Znotiņa. V.Artava kuplejas par laimi skandēja Eduards Caics un jautrību klausītājos izraisīja skečs ‘’Par ūda nalaimi’’, ko izpildīja paši dziedātāji. Klātesošie ar interesi klausījās stāstījumā par dažādiem Ziemassvētku ticējumiem un iepazinās ar 2013.gada horoskopiem.


Liels paldies senioru ansambļa vadītājai Santai–Karīnai Ošai un dziedātājiem. Paldies Preiļu novada domei par sagādāto transportu un Preiļu kultūras centram par sarūpētajiem saldumiem pansionāta cilvēkiem.


Svētki ir aizgājuši, bet palicis prieks par tikšanās brīdi, egli un dāvanām.Šoreiz nebija svarīgi, sniga sniegs vai lija lietus, visiem līdzi nāca gandarījums par paveikto.


Dzīvosim ar mīlestību sirdī un cerību, ka viss būs labi.


Preiļu novada Pensionāru biedrības
valdes locekle Janīna Eiduka


 

Pēdējās izmaiņas: 21.12.2012.