3. janvārī Preiļos darbu sācis Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs

03.01.2013.

3. janvārī Preiļos, Biznesa inkubatora telpās darboties sācis Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs.


Ikviens interesents šajā centrā var saņemt informāciju par valsts atbalsta programmu finansējuma saņemšanas iespējām Hipotēku bankā sava biznesa veidošanai vai attīstībai.  Esošie un potenciālie klienti ir aicināti tikties ar bankas aizdevumu speciālistiem centra darba laikā vai iepriekš vienojoties par tikšanās laiku un vietu.


Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs atrodas Preiļu biznesa inkubatora telpās Kooperatīva ielā 6, un apmeklētājiem ir atvērts katru trešdienu no plkst. 11.00 – 14.00.


Kopumā 2013.gada janvārī Hipotēku banka Attīstības programmu konsultāciju centrus atvērs 21 Latvijas pilsētā, lai konsultācijas un informācija par valsts atbalsta iespējām esošajiem un topošajiem uzņēmējiem būtu pieejami iespējami tuvu. Norēķinu pakalpojumus Hipotēku bankas klienti var saņemt deviņās bankas filiālēs visā Latvijā, kā arī internetbankā.


Informācija par Hipotēku bankas filiālēm un Attīstības programmu konsultāciju centiem: www.hipo.lv.


Hipotēku banka ir attīstības institūcija, kas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai piedāvā valsts atbalsta programmu finansējumu, kā arī bezmaksas konsultācijas un mācības, kas nepieciešamas veiksmīgai biznesa uzsākšanai. Valsts atbalsta programmu finansējums paredzēts jauniem un jau strādājošiem uzņēmumiem gan mazu, gan liela apjoma projektu īstenošanai.


Papildu informācija:


Vita Pučka     Sandra Eglīte
Hipotēku bankas Rēzeknes filiāles vadītāja Hipotēku bankas sabiedrisko attiecību speciāliste
vita.pucka@hipo.lv    sandra.eglite@hipo.lv
Tālr. 64623283, 26510350   Tālr.67774244, 26577810
www.hipo.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 03.01.2013.