Galda tenisisti arī vecā gada noslēgumā parāda labus rezultātus

02.01.2013.

Decembrī Iecavā norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā 2001. gadā dzimušajiem un jaunākajiem – D grupas sportistiem. No preileišiem sacensībās piedalījās gan meitenes, kuras trenējas jau piekto gadu, gan paši jaunākie censoņi, kuri ar galda tenisu nopietni nodarbojas tikai pirmo gadu.


Mūsu sportistu rezultāti turnīrā iepriecina. Diāna Afanasjeva ierindojās 2. vietā, Valērijai Mihailovai – 5. vieta, bet Ksenija Zabalujeva izcīnīja 7. vietu meistarsacīkstēs. Pašiem jaunākajiem tenisistiem šīs bija pirmās nopietnās sacensības, un, kā pastāstīja treneris Anatolijs Isajevs, varēja redzēt, ka arī viņi centās.


Dubultspēlēs Diāna Afanasjeva bija pārī ar Kseniju Zabalujevu, bet Valērija Mihailova spēlēja kopā ar meiteni no Kuldīgas. Uzvarot ceturtdaļfināla un pusfināla pretinieces, finālā tikās visas mūsējās meitenes, un pirmā un otrā vieta atceļoja uz Preiļiem un Kuldīgu.


No jaunākajiem Preiļu sportistiem labi savas spējas parādīja 2004. gadā dzimušais Raimonds Mūrnieks. Zēns divas spēles zaudēja ar 2:3, bet divās guva uzvaru. Turnīrā piedalījās un sacensību pieredzi guva arī preilieši Kaspars Šustovs, Artjoms Vasiļjevs, Una Kraupša, Darina Piskunova un Anastasija Čabaņuka.


Kopā meistarsacīkstēs spēkojās 21 meitene un 36 zēni. Lai atbalstītu jaunākos sportistus, uz Iecavu bija devušies arī daudzi vecāki, kuru klātbūtne, iespējams, iedrošināja vēl nepieredzējušos censoņus.


Lai atskatītos uz visa gada veikumu un pabūtu jaukā noskaņā, pirms Ziemassvētkiem audzēkņi un viņu vecāki bija sapulcējušies uz svētku pasākumu. Bija stafetes, kustību rotaļas, skanēja mūzika, un ikvienam bija prieks par savu varēšanu aizvadītajā gadā. Pasākums bija izdevies, un gan mazie bērni, gan jaunieši teica trenerim par to paldies.
Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.