Aicinām atbalstīt Preiļu Galvenās bibliotēkas projektu „No spēles līdz grāmatai”

02.01.2013.

„Visiem bērniem vienādas iespējas”- tāda ir Preiļu Galvenās bibliotēkas iesniegtā projekta „No spēles līdz grāmatai” devīze! Tu vari mums palīdzēt, lai pavisam drīz attīstošās spēles būtu pieejamas ikvienam Preiļu novada (Preiļu, Aizkalnes, Smelteru, Ārdavas, Līču, Pelēču, Saunas) bibliotēku apmeklētājam. Balso par projektu pats un pastāsti par šo projektu arī citiem.


Ikviens var bez maksas par projektu balsot divas reizes – gan portālā draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=533 , gan labdarības projekta LabieDarbi.lv balsojumu lapā: http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/No-speles-lidz-gramatai.html


Kopā mēs varam realizēt daudz radošu ideju. Šodien Tu palīdzi mums, rīt – mēs Tev!


SAKĀM LIELU PALDIES VISIEM, KAS JAU NOBALSOJUŠI!
LAIMĪGU JAUNO 2013. GADU!


Ilona Skorodihina
Preiļu Galvenās bibliotēkas vadītājas pienākumu izpildītāja


 


Uz Preiļu bibliotēku- ar interesi un prieku!


Laikā, kad sarunas aizvien biežāk atgriežas pie jautājuma- kā aktualizēt demogrāfijas uzplaukumu un veicināt dzimstību Latvijā, tikpat aktuāls ir jautājums- cik daudz ir tādu iestažu, kur māmiņām ar maziem bērniem būtu ne tikai iespējams uzturēties, bet arī lietderīgi un interesanti pavadīt laiku kopā.


Preiļu bibliotēku tīkls ir tieši tāda vieta, kur ar prieku gaida un arī aicina ciemos ne tikai vecākus, bet arī viņu mazākās atvasītes. Diemžēl jāatzīst, ka iespējas atpūsties pašiem mazākajiem ir ierobežotas. Taču, tā kā Preiļu Galvenās bibliotēkas devīze ir: „Visiem bērniem vienādas iespējas”- bija jādomā, kā šo situāciju uzlabot!


Preiļu bibliotēkās strādā atvērti un sirsnīgi cilvēki un viņi visi kopā ir arī ļoti optimistiski noskaņoti. Tādēļ, spītējot grūtībām, tika uzrakstīts projekts „No spēles līdz grāmatai!”. Projekts paredz mazo pagastu bibliotēku (Aizkalne, Smelteri, Ārdava, Līči, Pelēči, Sauna) bērnu stūrīšu nodrošināšanu ar mūsdienīgām attīstošām spēlēm, interaktīvām rotaļlietām un dažādām intelektuālām galda spēlēm un Preiļu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas bērnu stūrīša veidošanu par reģiona metodisko centru darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem un jaunajām ģimenēm.


Projekta pieteikumā tā pieteicēja Vilhelmīne Jakimova rakstīja: „Trijos no sešiem pagastiem jau likvidētas skolas, tāpēc bibliotēka kļūst par pagasta informācijas, izglītojošo, kultūras un atpūtas centru, taču, lai pildītu šīs funkcijas, jābūt atbilstošai materiālai bāzei. Lieki runāt par spēļu iegādi bērnu stūrītim, ja visas augstākminētās bibliotēkas bērnu grāmatu iegādei var atvēlēt ne vairāk kā 150 Ls gadā.”


Mums ir iespēja uzlabot šo situāciju! Lai projekts saņemtu 1995 Ls lielu finansiālo atbalstu savas idejas realizēšanai, ikviena atbalstītāja palīdzība ir svarīga! Patlaban tas ar 4 112 lielu balsu skaitu, atrodas godpilnajā 2. vietā! Ikviens līdzjūtējs ir aicināts atbalstīt šo projektu, bez maksas nobalsojot mājas lapā www.LabieDarbi.lv vai arī protālā www.draugiem.lv/labiedarbi.lv .


Nepaliec vienaldzīgs- kopā mēs noteikti varam paveikt vairāk labu darbu!


Informāciju sagatavoja
Renāte Vecvērdiņa
Projekta LabieDarbi.lv vadītāja
Tālrunis: 66051666 vai 26322380
E-pasts:
Renate.Vecverdina@labiedarbi.lv 
Papildus informācija:
www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
twitter.com/LabieDarbi
www.facebook.com/LabieDarbi.lv 


 

Pēdējās izmaiņas: 02.01.2013.