Jaunie džudisti gadu noslēdz ar sacensībām Alūksnē

16.12.2012.

2012. gada 15. un 16. decembrī Alūksnē norisinājās XII Starptautiskais Ziemassvētku džudo turnīrs. Sacensībās piedalījās 1996.g. dzimuši un jaunāki jaunieši un jaunietes ne tikai no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Somijas un Polijas. Preiļu džudo klubam „Jaunība LV” dalība turnīrā ir kļuvusi par tradīciju. Treneris Aleksejs Sapegins informēja, ka turnīrs esot kļuvis ļoti spēcīgs un, lai tajā uzvarētu, ir nopietni jācīnās.


Uz Alūksni devās pieci jaunie Preiļu džudisti. Šoreiz vislabākais sniegums padevās Ričardam Smanam, kurš savā vecuma un svara grupā izcīnīja 2. vietu. Savā grupā 5. vietu izcīnīja Juris Vaivods.


Noslēdzot gadu, tradicionāli jaunajiem džudistiem bija sarīkota arī Ziemassvētku eglīte ar Ziemassvētku vecīti, Sniegbaltīti un dāvanām. Treneris izsaka pateicību Preiļu novada domei par sniegto atbalstu visa gada garumā.


Jaunajā gadā džudo kluba „Jaunība LV” treneris A. Sapegins novēl visiem mērķtiecīgi virzīties uz savu ieceru realizēšanu, bet saviem audzēkņiem treneris novēl neapstāties pie sasniegtā un ar jaunu sparu un apņēmību doties visās dzīves cīnās!


Preiļu džudo klubs „Jaunība LV” aicina pieteikties bērnus un jauniešus sākot no pirmsskolas vecuma, kuri vēlas trenēties džudo un attīstīt sevi. Interesenti tiek aicināti griezties pie džudo klubs „Jaunība LV” trenera A. Sapegina personīgi vai zvanīt pa tālr. 26546518. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.