Noslēdzies 2012. gada volejbola turnīra maratons

22.12.2012.

22. decembrī ar medaļu sadali noslēdzās Preiļu novada atklātais čempionāts volejbolā, kur volejbolisti mērojās spēkiem, bet līdzjutēji vēroja spēles divu mēnešu garumā.


Pirmās pie attiecību skaidrošanas ķērās dāmu komandas – Dagda un Jaunsilava noskaidroja bronzas medaļu īpašniekus, kur bez lielām pūlēm par tādām kļuva Vitas Školinas vadītās jaunās jaunsilavietes. Skatītāju gaidītajā spēkošanās par uzvarētājas godu starp pašmāju jaunajām BJSS meitenēm un komandu Policija pirmā seta scenārijs solīja neprognozējamu spēles iznākumu. Ar pašaizliedzīgu spēli visās pozīcijās no jauno puses un Policijas spēlētāju apjukumu par tādu „nekaunību” -pirmais sets BJSS labā. Turpmākajā spēles gaitā pieredze ņēma virsroku un galarezultātā kauss komandas Policija īpašumā. Pēc spēles Intu Rumaku, Daci Liniņu, Jekaterinu Akentjevu, Ingu Haritonovu, Ingu Ivanovu, Jeļenu Kozeri, Kristiānu Upenieci un Oksanu Šņepsti sumināja Preiļu iecirkņa policijas vadība. Labāko turnīra spēlētāju godā Inta Rumaka, Katrīna Strode (BJSS)  un Sintija Stonkuse (Jaunsilava).


Vīriešiem, lai arī spēles gan par bronzu, gan par zeltu bija gana spraigas, uzvarētāja noskaidrošanai neprasīja vairāk kā trīs setus. Spēlē par bronzu pašmāju -Preiļu novada domes komandai – pretī stājās Z-light no Līvāniem, kuri laukumā devās gana mobilizējušies un vaļībām, kuras tika pieļautas dažās spēlēs iepriekš, vieta neatradās – bronza līvāniešiem.


Par uzvarētāju kausu spēkoties laukumā devās fināla pārsteiguma autori – Krāslava un Rēzeknes novads, kuri visu turnīru aizvadīja ļoti stabili. Arī šajā spēlē, lai noskaidrotu uzvarētāju, pietika triju setu. Uzvarēja rēzeknieši – Ivars Ratnieks, Jānis Kondrāts, Arnis Žogots, Žans Smirnovs, Raivis Romančuks, Igors Ligalovs, Edgars Massals, Ainārs Kāposts, Nauris Pulkstenis un Sandris Belindževs. Labāko spēlētāju godu izpelnījās Arnis Žogots, Valdis Vanaģelis (Krāslava) un Raitis Makars (Z-light).


Dalībnieki pulcējās kopējā noslēguma pasākumā, kur pavisam citā gaisotnē varēja kavēties aizvadītā turnīra atmiņās un ļauties deju mūzikas ritmiem. Sacensību organizatora vārdā paldies visām dalībkomandām – arī tām, kuras netika finālos, par izturību divu mēnešu garumā, līdzjutējiem par uzticību volejbolam.


Novēlam sportiskiem panākumiem bagātu Jauno gadu!


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators, sacensību galvenais tiesnesis


Preiļu novada 2012. gada atklātā čempionāta volejbolā turnīra rezultāta tabulas


Vīrieši (PDF),   Sievietes (PDF) 


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.