19. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā

19.12.2012.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā, kas notiks 2012. gada 19. decembrī no 9:30 līdz 15:00 kinoteātra „Kino Citadele” ceturtajā stāvā (Rīga, 13. janvāra iela 8).
 
Šogad Biznesa forumā tiks diskutēts par pastāvošo globālo konkurenci un tās lomu uzņēmējdarbībā, kā arī par inovatīvu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju un sociālo mediju radītajām priekšrocībām uzņēmuma attīstībai.


Pasākuma laikā notiks ārvalstu un Latvijas lektoru prezentācijas un paneļdiskusijas par globālās konkurences ietekmi uz ārvalstu tiešajām investīcijām uzņēmējdarbības perspektīvā, zīmolvedības nozīmi ieejot starptautiskos tirgos, uz vērtībām balstītu uzņēmējdarbību, kā arī par Eiropas Savienības fondu finansējuma izmantošanu uzņēmuma attīstības nodrošināšanai. Lektori runās arī par radošu komunikāciju uzņēmējdarbībā, jauno tehnoloģiju sniegtajām iespējām, kā arī soļiem veiksmīga „start-up” uzņēmuma izveidošanai.
 
Forumā būs iespēja saņemt individuālas LIAA ekspertu konsultācijas par Eiropas Savienības fondu atbalstu un pieejamo finansējumu uzņēmējdarbības un eksporta uzsākšanai un attīstīšanai, kā arī nodarbināto apmācībām un darba vietu radīšanai.
 
Foruma pirmo daļu – semināru „Globālā konkurence un uzņēmējdarbības attīstība”, atklās starptautiska Vācijas uzņēmuma „Terrain” izpilddirektors Andreas Dreslers (Andreas Dressler) ar prezentāciju „Globālā konkurence ārvalstu tiešajām investīcijām – ko tas nozīmē Jūsu biznesam”.
 
Semināra 3 paneļdiskusijās uzstāsies „McCann London” Centrālās un Austrumeiropas reģionālais vadītājs Deivids Kisiļevskis (David Kisilevsky), „Ernest Alexander” dibinātājs Ernests Sabīne (Ernest Sabine) un Eiropas Komisijas Reģionālās politikas ģenerāldirektorāta padomnieks Jozefs Štāls (Jozef Stahl).
 
Foruma otrajā daļā notiks seminārs „Inovācijas radītās priekšrocības uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā”, kurā 3 paneļdiskusijās savas prezentācijas sniegs „Facebook” Centrālās-Austrumeiropas attīstības politikas reģionālā vadītāja Gabriela Čeha (Gabriella Cseh), „Orgnet” dibinātājs Valdis Krebs un „Jessica’s Recipe Bag” izpilddirektors, „Livebookings” dibinātājs un konsultants Kristofers Pēršons (Christopher Persson).
 
Plašāka informācija par Biznesa forumu un pasākuma programma pieejama LIAA mājas lapā
 
Pieteikšanās Biznesa forumam līdz 17. decembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.
 
Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
zinas@liaa.gov.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 19.12.2012.