Preiļos atklāts Lattelecom klientu apkalpošanas centrs

11.12.2012.

Preiļos, Raiņa bulvārī 21, atklāts Lattelecom klientu apkalpošanas centrs, kas ļaus pilsētas iedzīvotājiem un uzņēmējiem ne tikai izmēģināt un pieteikt Lattelecom piedāvātos pakalpojumus mājai un birojam, bet arī saņemt kompetentu speciālistu konsultācijas. Klientu apkalpošanas centrs apmeklētājus gaidīs katru otrdienu no 14:00 – 18:00, savukārt ceturtdienās 9:00 – 13:00.


„Lattelecom ir viens no labākajiem klientu apkalpošanas uzņēmumiem Latvijā, un mēs ik dienas cenšamies uzlabot savu sniegumu. Lai arī Lattelecom klientu apkalpošanas tālrunis 177 darbojas 24h diennaktī, bieži vien klienti vēlas klātienē satikties ar kompetentu speciālistu, kurš var sniegt nepieciešamo informāciju, kā arī nodemonstrēt pakalpojuma funkcionalitāti. Uzskatām, ka mums ir jābūt pēc iespējas tuvāk saviem klientiem, tādēļ arī Preiļos ir izveidots klientu apkalpošanas centrs, uz kuru aicinu ikvienu interesentu,” saka Lattelecom Komercdirektore Kerli Gabriloviča.


Preiļos pieejams arī plašs Lattelecom pakalpoju klāsts, sākot ar tradicionālajiem balss sakariem, internetu un Virszemes televīziju un beidzot ar optisko internetu, kura izbūve Preiļos tik uzsākta pagājušā gadā. Līdz ar optiskā tīkla infrastruktūras ierīkošanu, gandrīz 2500 Preiļu mājsaimniecību ir pieejams 100 Mbit/s, 200 Mbit/s un pat 500 Mbit/s ātrs internets. Pilnvērtīgu optiskā interneta jaudu nodrošina unikāls pieslēgums katram lietotājam, ko lieto vienīgi attiecīgais klients.


„Pie esošā dzīves tempa interneta ātrumam ir ļoti liela nozīme, un optiskais pieslēgums nodrošina pilnīgi jaunu interneta lietošanas pieredzi. Arī pēc klientu pieprasījuma redzam, ka arvien vairāk iedzīvotāju izvēlas jaudīgu optisko pieslēgumu, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu un ātru datu apmaiņu,” turpina Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.


Preiļu novadā ir vairāk kā 2000 Lattelecom klientu, no kuriem lielākā daļa – 80% izmanto kādu no Mājas komplektiem – internets un televīzijas pieslēgums, internets, televīzija un mājas telefons, kā arī mājas telefons un interneta pieslēgums. Savukārt 36 vietās Preiļu pilsētā un novadā ir izveidoti Lattelecom bezvadu interneta – wi-fi piekļuves punkti.


Lattelecom šobrīd ir desmit pilna servisa klientu apkalpošanas centri, kas saviem klientiem nodrošina pakalpojumu pieslēgšanu, klientu apkalpošanu, sniedzot konsultācijas un iesakot labākos risinājumus, kā arī tehnikas un tās aksesuāru iegādi. Tie atrodas: t/c Spice, 2. stāvs, Lielirbes 29, Rīga; Brīvības 33, Rīga; t/p Alfa, Brīvības gatve 372, Rīga; t/c Origo, Stacijas laukums 2, Rīga; Rīgas iela 9, Valmiera;  Daugavpilī, t/c Solo, Rīgas ielā 9;  Ventspilī, Platā ielā 8; Liepājā, Tirgoņu ielā 25; Latgales iela 20, Rēzeknē; Vienības ielā 7, Jēkabpilī.


Tāpat Lattelecom klientu ērtībām reģionos pieejami deviņpadsmit Klientu apkalpošanas centri, kur iespējams saņemt speciālista konsultācijas, izmēģināt Lattelecom pakalpojumus, kā arī pieteikt tos – Rīga, Dzirnavu iela 105; Bauska, Slimnīcas iela 9; Cēsis, Raunas iela 13; Dobele, Zaļā iela 12a; Jēkabpils, Jaunā iela 16; Gulbene, Rīgas iela 24; Kuldīga, Liepājas iela 34; Limbaži, Pasta iela 3; Madona, Saules iela 17; Talsi, Lielā iela 6; Tukums, Pils iela 22; Saldus, Kuldīgas iela 4a,; Ogre, Mālkalnes prospekts 1; Aizkraukle, Bērzu iela 1; Preiļi, Raiņa bulvāris 21; Līvāni, Rīgas iela 108a; Daugavpils, Valkas iela 3; Liepāja, Pasta iela 7a.


Papildu informācija:
Līga Bite, Lattelecom Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
T.: +371 67055740; M.: +371 29109944
E.: liga.bite@lattelecom.lv
www.lattelecom.lv; www.piesledzieslatvija.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.