Noslēdzas pavasara uzkopšanas talkas privātmājām

09.05.2012.

Veiksmīgi noslēgusies ikgadējā un jau par tradīciju kļuvusī pavasara uzkopšanas talka privātmājām. Privātmāju iedzīvotāji talkas laikā atbrīvojās no zaļajiem dārza atkritumiem un vecajām mēbelēm, kā arī no atkritumiem, kurus iespējams nodot otrreizējai pārstrādei – logu, pudeļu un burku stikla, makulatūras, nolietotās sadzīves tehnikas, dienasgaismas lampām. Tām privātmājām, kurām ir noslēgti līgumi ar SIA „Preiļu saimnieks” par atkritumu izvešanu, talka ir bez maksas.


Kā ierasts, talkas laikā pēc iepriekš noteikta grafika kursēja divi SIA „Preiļu saimnieks” traktori, bet uzņēmuma darbinieki iedzīvotājiem palīdzēja atkritumus iekraut piekabēs. Visvairāk atkritumu savācām talkas pirmajā dienā 28. aprīlī – lai izvestu dārza atkritumus un vecās mēbeles, tika veikti 19 reisi, savukārt talkas otrajā dienā – 5. maijā – atkritumu bija mazāk un veicām 14 reisus.


Priecājos, ka katru gadu pieaug to iedzīvotāju skaits, kuri apzinoties, ka viņiem ir diezgan daudz atkritumu, neizkavē talkas grafiku, zvana Atkritumu apsaimniekošanas daļai un traktortehniku piesaka jau iepriekš.


Protams, ne tikai dažādu akciju ietvaros, bet arī pārējā laikā SIA „Preiļu saimnieks” atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts ikvienam ļauj izvēlēties sev ērtāko veidu kā civilizēti atbrīvoties no atkritumiem – ja tīrāt māju vai dzīvokli, lielākam atkritumu daudzumam piedāvājam traktortehnikas pakalpojumus un 8 m3 tilpuma būvgružu konteineru nomu.


Daudzdzīvokļu mājām arī piedāvājam ko līdzīgu – koplietošanas telpu uzkopšanu. Ja mājas pagrabtelpās vai bēniņos ir netīrs, mētājas dažādi gruži un lielāki atkritumi – vecas mēbeles, nolietota sadzīves tehnika – SIA „Preiļu saimnieks” aizbrauks un uzkops, izvāks pamestās bezsaimnieka mantas. Lai vienotos par tīrīšanas nepieciešamību, iepriekš mājas vecākajam jāiesniedz iesniegums SIA „Preiļu saimnieks” birojā Liepu ielā 2, Preiļos.


Ja iedzīvotāji izrādīs interesi, plānosim arī ierasto rudens talku privātmājām. Paldies traktoru vadītājiem, strādniekiem un visiem iedzīvotājiem, kas piedalījās pavasara uzkopšanas talkās!


Vineta Igolniece,
SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 09.05.2012.