Labdarības projekts LabieDarbi.lv 2.gadu dzimšanas dienā pasniedz „Gada Balvas”

03.05.2012.

3. maijā, ar sirsnīgu pasākumu Dailes teātrī, labdarības projekts LabieDarbi.lv atzīmēja savu divu gadu jubileju un sveica balsojuma konkursa uzvarētājus.


Jau otro gadu pēc kārtas, projekta dzimšanas dienā, tika pasniegtas balvas septiņās nominācijās, tādējādi sveicot un pasakot „paldies” visiem projektiem, kuri uzvarēja un saņēma finansējumu LabieDarbi.lv 2. pastāvēšanas gada balsojumu konkursā. Atbalstītie projekti  ir saistīti ar zinātni, mākslu, kultūru, sportu, izglītību, kuru ietvaros projektu realizētāji ar savu darbu un aizrautību ir paveikuši neticami daudz.


Šogad „Gada Balva” tika pasniegta 7 nominācijās:


• Gada Cīnītājs- Jaunais motokrosists Tomass Šileika
Balvu pasniedza Aleksandra Kurusova
• Gada Tīrradnis- pirmais Latvijas moto frīstaileris Mārtiņš Aleksandrovičs
Balvu pasniedza Māris Olte
• Gada Kino Projekts- Ivara Blanka īsfilma „Latvijas skaistākā sieviete”
Balvu pasniedza Simona Kļaviņa
• Projekts „Mēs- izglītībai”
Balvu pasniedza e-klase.lv pārstāve Dita Blaua
• Gada Skatuves mākslinieks- Doma kora skolas Meiteņu koris
Balvu pasniedza Elita Mīlgrāve
• Gada Sportiskākais projekts- Futbola klubs Auda
Balvu pasniedza Reinis Ošenieks
• Gada Labākais Kaimiņš- Madonas ielu vingrotāju projekts „Iekustini Kvartālu”
Balvu pasniedza Anna Rozīte


Savas simpātiju balvas diviem īpašajiem projektiem dāvināja arī LabieDarbi.lv lieldraugi- īstermiņu kreditēšanas uzņēmums SMScredit.lv un portāls Draugiem.lv.
Novērtējot motoskioringa attīstību Latvijā, SMScredit.lv sveica motoskioringa komandu „Motoski”. Savukārt atbalstot filmas „Izlaiduma gads” realizēšanu, portāls Draugiem.lv sveica jauno režisoru Andri Gauju.


Projekta LabieDarbi.lv komanda izsaka pateicību ikvienam atbalstītājam, kurš palīdzēja realizēt šo pasākumu, kā arī visiem projektu pieteicējiem, kuri padara mūsu ikdienu krāsainu.


LabieDarbi.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nekautrēties iesniegt projektu, ko pavisam viegli, ātri un ērti var izdarīt projekta mājas lapā www.labiedarbi.lv. Katra ideja ir pelnījusi iespēju tapt realizētai, jo svarīga ir ticība sev, mērķtiecība un aizrautība pēc sasniegumiem!


Par projektu LabieDarbi.lv
LabieDarbi.lv ir interneta labdarības projekts- konkurss, kurā ik mēnesi piedalās 10-15 projekti, lai uzvaras gadījumā iegūtu līdz 2000Ls lielu finansiālu atbalstu. Finansējuma kopējais fonds veidojas no projekta atbalstītāja SMScredit.lv ikmēneša ziedojuma 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī. Tas, cik projekti tiks atbalstīti viena mēneša ietvaros, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.


Papildus informācija par notikušo pasākumu:
Tautas Balss: http://www.tvnet.lv/online_tv/21394-tautas_balss_20120507 (44 minūte)
Raidījums „Kopā”: http://monitorings.leta.lv/main/item/A66C032C-CB2B-4BCD-8AB3-E79CE6B1A0D1/
 


 
Papildus informācija par projektu:
 
www.labiedarbi.lv
www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
twitter.com/LabieDarbi
www.facebook.com/LabieDarbi.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.