Sākas pieteikšanās ekspedīcijai „Eldorado 2012”

07.05.2012.

Jau 6. gadu biedrība „Vārti ģimenei” aicina jauniešus piedalīties aizraujošā vasaras piedzīvojumā – starptautiskajā vasaras ekspedīcijas skolā „Eldorado 2012” no 4.-11.augustam Pāvilostas novada „Lejās”.


Kā jau katru vasaru – meža vidus, ārpus civilizācijas, dzīvošana starptautiskās apmetnēs un ekstrēmu pārbaudījumu izdzīvošana uz savas ādas – tie ir tikai daži pamatbalsti, kas katru gadu pulcē jauniešus no visas pasaules.


Šogad viena no ekspedīcijas organizatorēm būs indiete Kanika Issar, kura darbojas starptautiskajā programmā „Award” un ir programmas līdere Indijā. Tāpat tradicionāli, sadarbībā ar Atjautīgo un Veiklo klubu (AVK) būs iespēja izmēģināt dažādas virvju trases, praktiski iepazīt izdzīvošanas elementus – kad nekā nav, kad tevi izmet pamestā vietā un jebkam jākļūst par tavu pavedienu izdzīvot.


Ekspedīcijas skola tiks organizēta divos līmeņos – pirmais – jaunieši grupās iegūst prasmes, zināšanas un fiziski sagatavojas, lai ekspedīcijas skolas beigās dotos mežonīgā divu dienu ekspedīcijā un izpildītu izdzīvošanas uzdevumus, otrā – jaunieši iepazīst viens otru, caur dažādām kultūras un sporta aktivitātēm – afro un hindu dejas, picu un kokteiļu gatavošana, jāšana, kā arī dažādi senlaicīgi lauku darbi, kurus ekspedīcijas skolas apmetnes īpašniece Milda Arbidāne vēl piekopj dzīvē, bet daudzviet tas jau var šķist eksotika – piena atkrejošana, siera siešana, govju slaukšana u.tml.


Ekspedīciju beidzot, katrs jaunietis saņems sertifikātu par vasaras skolas beigšanu. Ekspedīcijas dalības maksa Ls 50, grupām iespējamas arī atlaides.


Pieteikuma anketa un plašāka informācija atrodama www.vartigimenei.lv vai 25984069 – Ināra, 28856747 – Madara.www.vartigimenei.lv
info@vartigimenei.lv
vartigimenei@inbox.lv
tālr.+371 25984069


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.