Uzņēmumu attīstību veicinās ar inovatīvām metodēm

07.05.2012.

Lai sniegtu atbalstu uzņēmējdarbības vides attīstībai Latvijā kopumā, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra (LUAC) veidotais Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centrs “Latvia Invent” aicina pieteikties uzņēmumus, kas vēlas un ir gatavi strādāt, savā darbība integrējot inovatīvas metodes un idejas, tādējādi paaugstinot konkurētspēju gan vietējā, gan ārvalstu tirgū un piedzīvojot straujāku izaugsmi.


“Šobrīd inovācijas ir viens no būtiskākajiem ne vien uzņēmuma attīstības, bet par izdzīvošanas aspektiem. Nereti Latvijā organizācijā vai nu pietrūkst zināšanas, iespējas, vai arī nākas saskarties ar citiem šķēršļiem inovatīvu metožu pielietošanā uzņēmuma vadībā un konkrētu aktivitāšu realizācijā. Programmas Latvia Invent ietvaros uzņēmumiem būs iespēja šos šķēršļus pārvarēt,” skaidro Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centra “Latvia Invent” vadītājs, biznesa psihologs Jānis Roze.


Latvia Invent ir projekts, kas izveidots, lai veicinātu un paplašinātu vietējo uzņēmumu piedāvājumu, nodrošinātu konsultācijas, ekspertu palīdzību ideju izstrādē un jaunu risinājumu iekļaušanu uzņēmuma piedāvājumā.


Latvia Invent ietvaros, uzņēmumiem, kas iesaistīsies projektā, tiks sniegts atbalsts dažādās sfērās – attīstot piedāvājumu klāstu, servisu, kā arī reklāmas un mārketinga efektivitātes paaugstināšanā. Galvenie projekta darbības virzieni plānoti – jaunu produktu ieviešana tirgū, jaunu pakalpojumu ieviešana tirgū, jaunu zīmolu izstrāde un pozicionēšana, pakalpojumu, servisa uzlabošana, jaunu pieeju ieviešana klientu apkalpošanā, jaunu pārdošanas metožu ieviešana, realizācija u.c.


“Sadarbību ar Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centru uzsākām pirms vairākiem mēnešiem un jau tagad jūtams pozitīvs rezultāts. Inovatīvie risinājumi ļauj uzlabot servisu, veidot attiecības ar klientiem un sadarbības partneriem, ka arī realizēt biznesa mērķus daudz efektīvāk,” norāda pazīstamā uzņēmuma “Eastcon” valdes loceklis Jānis Vulāns.


Uzņēmumi, kas vēlas sadarboties ar “Latvia Invent”, aicināti atsaukties, aizpildot pieteikuma anketu pielikumā. Pieteikumu iesūtīšanas termiņš 11.05.2012.


Papildus informācija:
luac@luac.lv
20076860
Jūsu,
Biznesa informācijas centrs EURO INFO


 

Pēdējās izmaiņas: 07.05.2012.