Preiļos noslēdzies Latgales atklātais galda tenisa čempionāts

26.04.2012.

21. aprīlī noslēdzās 2012. gada atklātais Latgales čempionāts galda tenisā. Jau vārākus gadus šādi galda tenisa čempionāti notiek trijās kārtās, un šogad visās čempionāta kārtās piedalījās 65 dalībnieki, bet pēdējā – trešajā kārtā – sacentās rekordliels dalībnieku skaits – 49 galda tenisisti.
Par Latgales 2012. gada galda tenisa čempionāta uzvarētāju kļuva Juris Silņš no Smiltenes.  Otrajā vietā ierindojās preilietis Emīls Lutinskis, trešā vieta čempionātā – galda tenisa veterānam Uģim Plikgalvim no Rīgas.
Šī gada čempionātā piedalījās arī piecas sievietes. Mūsējā galda tenisiste Viktorija Zabalujeva pēc pēdējās kārtas ierindojās ceturtajā vietā.
Čempionāta galvenais tiesnesis, Preiļu novada galda tenisa menedžeris Voldemārs Limanis pastāstīja, ka pēdējos trīs gadus galda tenisa sacensībās piedalās daudz šī sporta veida veterānu. Viņi negrib atstāt novārtā savu jaunībā iemīļoto sporta veidu un joprojām pierāda savu varēšanu. Parasti čempionātos veterānu spēle tiek vērtēta trīs grupās – 40 un vecāki, 50 un vecāki, 60 un vecāki. Šogad Latgales čempionātā grupā 40 un vecāki pirmo godpilno vietu izcīnīja Jurijs Šmagra no Daugavpils, otrajā vietā – Andris Krūmiņš no Jēkabpils, bet trešo vietu ieguva Edgars Pikšteins no Aizkraukles. Grupā ‘50 un vecāki’ pirmajā vietā ierindojās Sergejs Čugunovs no Rīgas, 2. vieta – Bruno Losānam no Rēzeknes, bet trešajā vietā – mājinieks Viktors Martinovs. Visvecāko un pieredzējušāko sportistu – 60 un vecāku grupā – pirmajā vietā – Guntis Šēnhofs no Rīgas, otro vietu ieguva Pāvels Koņuhovs no Līvāniem, trešais – mūsu novada aktīvais galda tenisists Voldemārs Limanis.
Čempionāta dalībnieki un sportisti no visas Latvijas bija sajūsmā gan par augstā līmenī noorganizētajām sacensībām, gan par Preiļu pilsētu. Paldies ikvienam, kurš piedalījās Latgales čempionātā un savā brīvajā laikā deva savu artavu sacensību veiksmīgai norisei. Gaidīsim turpmākos sportistu startus ar jauniem sasniegumiem!