Noslēgusies 2011./2012. gada apkures sezona

25.04.2012.

 


Noslēgusies 2011./2012. gada apkures sezona


Saskaņā ar Preiļu novada domes rīkojumu, šī gada 20. aprīlī visās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās tika pārtraukta apkures sezona, informē SIA „Preiļu saimnieks” Siltuma un ūdens apgādes nodaļas vadītājs Vladimirs Haritonovs. Pagājusī apkures sezona beigusies sekmīgi, bez avārijām un nopietniem bojājumiem, Preiļu pilsētā siltumapgādes pakalpojums nodrošināts visas apkures sezonas laikā, bez pārtraukuma.
Vairāku daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki bija izmantojuši iespēju no apkures attiekties ātrāk, un šīm mājām apkure tika pārtraukta nedēļu iepriekš.
Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopība var noteikt citu apkures perioda sākuma vai beigu datumu. Apkuri iespējams pārtraukt ātrāk, ja SIA „Preiļu saimnieks” Siltuma apgādes daļā ir saņemts mājas vecākā iesniegums vai arī ir savākti vairāk nekā puse visu mājas dzīvokļu īpašnieku parakstu, kuri ir vienojušies par apkures sezonas pārtraukšanu. Apkure tiek pārtraukta iesniegumā norādītajā datumā.
Šobrīd katlumājas turpina darboties karstā ūdens nodrošināšanas režīmā, bet SIA „Preiļu saimnieks” Siltuma apgādes daļas darbinieki jau gatavojas jaunajai apkures sezonai, tiek veikta katlumāju apkope, un uzsākti nepieciešamie remontdarbi, tiek iepirkta un uzkrāta šķelda nākamajai apkures sezonai.


Inese Šņepste,
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 25.04.2012.