Izsludināts fotokonkurss „Latvijas lauku ainiņas” portālā farming.lv

25.04.2012.

IZSLUDINĀTS FOTOKONKURSS „LATVIJAS LAUKU AINIŅAS” PORTĀLĀ FARMING.LVPortāls aktīviem lauksaimniekiem Farming.lv izsludina pavasarīgāko fotokonkursu „Latvijas lauku ainiņas” ar mērķi iesaistīt Latvijas iedzīvotājus līdz pat jūnija vidum dalīties savos iespaidos par Latvijas laukiem, iestājoties pavasarim un vasarai ar fotogrāfiju starpniecību. Fotokonkurss būs lieliska iespēja dalīties ar savu interesanto, netradicionālo, dažkārt varbūt pat ironisko, smieklīgo vai jautro skatījumu uz Latvijas lauku darbiem, ikdienu, lauku iedzīvotāju ikdienu, emocijām, svētkiem un citiem dzīves mirkļiem, ko gribas parādīt citiem.


Fotokonkursā var piedalīties ikviens interesents. Fotogrāfijas jāievieto portāla Farming.lv lapā sociālajā portālā Facebook.com/www.farming.lv. Katrs dalībnieks konkursā var iesniegt līdz 10 labākajām fotogrāfijām vienā albumā; fotogrāfijas aprakstā iekļaujot savu vārdu un uzvārdu un nelielu komentāru par foto tapšanu, ka arī dodot galerijai atbilstošu nosakumu.


Trīs konkursa dalībnieki, par kuru ievietotajām fotogrāfijām apmeklētāji būs balsojuši visvairāk, saņems Farming.lv un sponsoru sarūpētas balvas.


 


Papildus informācija par konkursa norisi:
Liene Stuce
Farming.lv SIA
Raunas iela 15 – 4,
Cēsis, LV-4101, Latvia
T. +371 277 46 511
E-mail: farming@farming.lv
www.farming.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.