Latvijas pedagogi diskutēs par iespējām piedāvāt savas prasmes plašākai mērķauditorijai

25.04.2012.


Latvijas pedagogi diskutēs par iespējām piedāvāt savas prasmes plašākai mērķauditorijai


27. aprīlī, starptautiskās nedēļas “Izglītība visiem” laikā, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar Microsoft Latvia, portāliem Nākotnesskola.lv un Skolotājs.lv organizē praktiskās darbības semināru skolotājiem, lai diskutētu par skolotāju lomu un analizētu skolu un skolotāju iespējas kļūt par resursiem ilgtspējīgas attīstības īstenošanā, piedāvājot izglītības iespējas ikvienam mūža garumā. Dalību seminārā pieteikuši jau 33 skolotāji no skolām visā Latvijā.


Seminārs notiks Microsoft Latvia birojā, Rīgā, Zaļā ielā 1, 4. stāvā no plskt. 11:00 līdz 15:00.


Skolotāji šajā tikšanās reizē diskutēs par to, kādas ir viņu iespējas kļūt uzņēmīgākiem un piedāvāt savas prasmes plašākai mērķauditorijai, kā pārvarēt dažādus šķēršļus un ļauties jauniem izaicinājumiem, kādas papildus kompetences ir nepieciešams attīstīt, ko šādas iespējas dotu pašiem skolotājiem, viņu skolēniem un sabiedrībai kopumā. Gatavojoties UNESCO LNK un Microsoft Latvia izsludinātajam emuāru jeb blogošanas konkursam vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu, mūzikas un mākslas skolu, kā arī interešu izglītības pedagogiem, seminārā būs arī praktiska iespēja vairāk uzzināt par emuāru jeb blogu rakstīšanas un iepazīties ar praktiskiem skolotāju pieredzes stāstiem.


Šie labās pieredzes stāsti no skolām visā Latvijā par to, kā tās atradušas savu ceļu izglītībā gan pie bērniem, gan pieaugušajiem, pieejami LIZDA portālā www.skolasdiena.lv.  


Interesenti semināram līdzi varēs sekot arī tiešsaistē internetā*.


No 23. līdz 29. aprīlim visā pasaulē norit starptautiskā nedēļa „Izglītība visiem”, ko pēc UNESCO iniciatīvas tās dalībvalstis aicinātas atzīmēt jau kopš 2001. gada. Latvijā šogad UNESCO LNK kopā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) un citiem sadarbības partneriem starptautiskās nedēļas „Izglītība visiem” laikā turpina aktualizēt tematu par skolu un skolotāju spējām un iespējām kļūt par resursu pašvaldību un kopienas iedzīvotāju ilgtspējīgas attīstības un labklājības nodrošināšanā.


Informāciju sagatavoja:
Liene Krīvena
UNESCO LNK konsultante
Tālrunis: 29109268
E-pasts: liene@tels.lv*Lai varētu tiešsaistē sekot konsultatīvās padomes sanāksmei, nepieciešams lejuplādēt programmatūru Microsoft Lync Attendee (bezmaksas) šeit un noskatoties video „Kā pieslēgties Lync”, kas palīdzēs sagatavot savu datoru nepieciešamajai programmai.

Pēdējās izmaiņas: 25.04.2012.