Preiļu volejbolistēm 4. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā

22.04.2012.

Preiļu BJSS „B2” vecuma grupas 1996./1997.dz.g. meitenes Anžela Ivanova, Beāte Pudule, Kristiāna Upeniece, Kristiāna Zvērbule, Renāte Kozule, Renāte Malnača un Renāte Vaivode treneres Zojas Jakimovas vadībā izcīnīja 4.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā. Finālsacensības notika 21.-22.aprīlī, Daugavpils olimpiskajā centrā. Par čempionēm kļuva Rīgas volejbola skolas(RVS)/Mārupe komanda, otrās Daugavpils BJSS un trešās RVS-1 volejbolistes.


Sestdien, pirmajā spēlē Preiļu BJSS tikās ar nākamajām čempionēm no RVS/Mārupes. Šī komanda ir Latvijas izlases bāzes komanda. Tikai trešajā setā mūsu meitenes spēja parādīt cienījamu pretestību galvas tiesu garākajām pretiniecēm. Pirmās spēles uztraukums un nesaskaņas komandas darbībās noveda pie zaudējuma 0-3. Otrajā dienas spēlē preilietes tikās ar Daugavpils BJSS. Daugavpils komanda mūsu meitenēm ir pārāk ciets rieksts. Rezultāts iepriekš paredzams 0-3.


Svētdien meiteņu noskaņojums ir daudz pozitīvāks. Pirmajā spēlē pret spēcīgo RVS-1 sāk parādīties komandas spēle. Rezultātā cienījams zaudējums 0-3. Čempionāta noslēgumā spēle ar RVS-2 par ceturto vietu. Azarts un sportiski agresīvais noskaņojums, ar kādu meitenes devās cīņā, deva savus rezultātus. Pārliecinoša uzvara 3-0, un ceturtā vieta Latvijā! Cik žēl, ka šādu spēli izdevās redzēt tikai pēdējā spēlē!


Preiļu meiteņu izcīnītā vieta pilnībā atbilst mūsu komandas varēšanai un pat uzskatāma par sasniegumu. Kā redzams, pirmajās vietās atkal ir Latvijas lielpilsētu komandas, kuru sastāvs ir pilnībā nokomplektēts ar atļautajām 12 spēlētājām. Kamēr Preiļos šajā vecuma grupā ir palikušas tikai 7 meitenes, no kurām tikai 3 regulāri apmeklē treniņus. Lai cīnītos par Latvijas pirmo trijnieku, nepietiek tikai ar treniņu apmeklēšanu. Ir nepieciešama pilnīga pašatdeve un disciplīna. Volejbols ir tehniska komandu spēle, kurā dominē izteikta komandas spēle ar kombinācijām un kustīgu, mobilu aizsardzību.


Par labāko spēlētāju Preiļu komandā tika atzīta Kristiāna Upeniece. Apsveicam meitenes un treneri Zoju Jakimovu ar laimīgi pabeigtu volejbola sezonu!


Aldis Upenieks
 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.