Izaicini sevi un piedalies MTB riteņbraukšanas sacensībās „Preiļupes līkloči”

01.05.2012.

Jau otro gadu visi MTB riteņbraukšanas cienītāji tiek aicināti izbaudīt pavasari un pārbaudīt savus spēkus Preiļu tuvējās apkārtnes pauguros. Arī šogad Preiļu novada atklāto sacensību „Preiļupes līkloči” MTB riteņbraukšanā starts tiks dots 1. maijā plkst. 12:00 pie Preiļu parka estrādes.


Sacensību galvenais tiesnesis Leonīds Valdonis: „Pagājušo gadu pirmo reizi Preiļu apkārtnes pauguros notika novada atklātās sacensības MTB riteņbraukšanā, kuras iemantoja popularitāti vietējo veloaktivitāšu cienītāju vidū un vienkopus pulcēja arī dalībniekus no tālākiem novadiem. 1. maijs izvēlēts, lai pasākums nedublētos ar MTB lielajām aktivitātēm valstī.”


Sacensību dalībniekiem, vadoties pēc saviem spēkiem, apņēmības un pieredzes, būs iespēja izvēlēties kurā no klasēm viņi vēlas startēt. Sporta klasē dalībnieki būs sadalīti pa vecuma un dzimuma grupām ar konkrētu veicamās distances garumu. Tautas klasē startēs dalībnieki ar jebkura veida velosipēdiem neatkarīgi no vecuma un dzimuma (veicamā distance 15 km). Iesācēji – 2001.g.un jaunāki veiks 8 km garu distanci. Šogad pirmo reizi notiks arī sacensības bērniem, kas ir 7 gadus veci un jaunāki (veicamās distances garums būs līdz 1 km). Komandu vērtējumā tiks vērtēti 3 vīr.+1 siev. labākie rezultāti neatkarīgi no vecuma grupas, summējot izcīnītās vietas. Sacensību nolikums


Sacensību „Preiļupes līkloči” norisi atbalsta Preiļu novada dome un tirdzniecības centrs „Oga”.


Izaicini sevi un piedalies! 


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.