„Baltas” darbinieki ar ģimenēm Lielajā talkā savākuši 587 maisus atkritumu

21.04.2012.

21.aprīlī, atbalstot Lielās talkas akciju, apdrošināšanas sabiedrības „Balta” darbinieki kopā ar ģimenēm un sadarbības partneriem 27 pilsētās un novados visā Latvijā savākuši 587 maisus ar atkritumiem, tāpat stādīti koki, grābtas lapas, un pat līdzināti kurmju rakumi. Kopumā visā Latvijā talkojuši vairāk nekā 300 cilvēki, savācot vairākas tonnas atkritumu.


„Piedaloties Lielajā talkā, visa Latvija ir pierādījusi, ka arī vienā dienā var paveikt ļoti daudz, tāpēc pamatoti lepojamies ar mūsu darbinieku un citu akcijas atbalstītāju lielo atsaucību. Turklāt tas, kurš reiz piedalījies sakopšanas darbos, visticamāk vairs neuzdrošināsies vieglu roku izmest atkritumus tiem nepiemērotās vietās. Darāmā Latvijā vēl ir daudz, taču lielākais ieguvums ir pozitīvas emocijas, gandarījums un apziņa, ka kopīgiem spēkiem Latvijas daba ir padarīta skaistāka, sakoptāka un veselīgāka. Tāpēc varam apsolīt, ka arī turpmāk aktīvi centīsimies paplašināt Lielās talkas atbalstītāju skaitu, iesaistot darbiniekus, sadarbības partnerus, ģimenes locekļus un citus interesentus,” skaidro apdrošināšanas sabiedrības „Balta” komunikācijas vadītāja Ilze Rassa.


Vidzeme un Zemgale
Pateicoties darba sparam, iniciatīvai un labam noskaņojumam, Vidzemes un Zemgales reģionā tīrāka vide nu tapusi Jelgavā, Bauskā, Ogrē, Aizkrauklē, Cēsīs, Smiltenē, Valkā, Valmierā, Limbažos un citur. Akcijas laikā sakopti Mūsas upes krasti, Vintera grava Cēsīs, Mīlestības grava Jelgavā un citas vietas. Valmierieši šogad lepojas ar labiem rezultātiem un čakliem strādniekiem – tur 33 cilvēki nepilnās četrās stundās sakopuši „Agroserviss Valmiera” teritoriju deviņu hektāru platībā.
Vienus no neparastākajiem atradumiem talcinieki uzgājuši Bauskas un Jelgavas apkārtnes sakopšanā. Bauskas talcinieki atraduši numura zīmes, brilles, piena kannu un ugunsdzēšamo aparātu. Savukārt Jelgavas Mīlestības alejas sakopšanā viņi cītīgi līdzinājuši parka kurmju rakumus, iestādījuši desmit kokus, sagrābuši lapas un zaru kaudzes.
Kā visaktīvākie kārtības ieviesēji šogad izcēlušies Kokneses reģiona talcinieki, tur dabas uzpošanas darbos kopumā piedalījušies 60 cilvēki, kuri četru stundu laikā savākuši 300 maisus atkritumu. Šajā reģionā uzposta teritorija no Kokneses pilsdrupām līdz pat Likteņdārzam. Savukārt Salaspilī nu sakoptas būs arī pilsētnieku iecienītās atpūtas vietas Mazās Juglas upītes krastos.


Kurzeme
Lielajā talkā Kurzemes reģionā talcinieki kopumā savākuši 83 maisus atkritumu. Ar darba sparu un labu garastāvokli „Baltas” darbinieki sakopuši Dobeles, Tukuma, Talsu, Liepājas un Kuldīgas apkārtni. Kurzemnieki īpaši gandarīti par Liepājas talciniekiem, kuri iestādījuši 380 jaunas priedītes.


Latgale
Latgales reģionā Lielās talkas ietvaros nu sakoptāka kļuvusi ne tikai „Baltas” filiāļu un apkalpošanas centru apkārtne Madonā, Līvānos, Preiļos, Gulbenē, Rēzeknē, Krāslavā, Jēkabpilī un Alūksnē. Čaklās rokas parūpējušās arī par nozīmīgiem dabas objektiem. Preiļos no nevajadzīgiem atkritumiem atbrīvots Preiļu parks, „Baltas” darbinieki no Daugavpils un Krāslavas novada sakopuši Daugavas krastu Krāslavas teritorijā, tāpat uzposta Pauguļu ezera apkārtne un Jēkabpils Mežaparks. Rēzeknes talcinieku guvums ir arī kāds neparasts atradums – pamests „Audi A6” salons.


Rīga
„Baltas” Rīgas reģiona darbinieki piedalījās dažādu objektu sakopšanā visā pilsētas teritorijā, tajā skaitā pievienojās sadarbības partnerim –„DNB Bankai”, lai sakoptu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritoriju. Kopumā savākt1 73 maisi atkritumu.


Par apdrošinātāju „Balta”
Saskaņā ar AAS „Balta” veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, AAS „Balta” ir apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji desmit gadus novērtējuši „Baltu” kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
AAS “Balta ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā piedāvā apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 23 tūkstoši darbinieku. 2011. gadā uzņēmums apdrošināšanas prēmijās izmaksājis 8,1 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā
http://www.rsagroup.com


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.