„Baltas” darbinieki Lielajā talkā sakops teritorijas 27 pilsētās un novados

21.04.2012.

Atbalstot Lielo talku, apdrošināšanas sabiedrības „Balta” darbinieki 21. aprīlī dosies uz parkiem, skvēriem, kalnu pakājēm, upju krastiem un citām vietām, lai padarītu Latviju sakoptāku. Kopumā visā Latvijā sakopšanas darbos iesaistīsies uzņēmuma darbinieki, sadarbības partneri un ģimenes locekļi, uzpošot teritorijas ne tikai Rīgā, bet pavisam 27 pilsētās un novados.


„Šogad Lielajā talkā esam apņēmušies cītīgi rūpēties ne tikai par savam uzņēmumam tuvējo apkārtni, bet arī tādām vietām, kuras iedzīvotāji iecienījuši atpūtai pie dabas. Kopīgiem spēkiem sakopsim skaistākās Latvijas vietas, gūsim pozitīvas emocijas, gandarījumu un mudināsim iesaistīties arī citus visai Latvijas dabas uzpošanas akcijā,” stāsta apdrošināšanas sabiedrības „Balta” komunikācijas vadītāja Ilze Rassa.


„Baltas” Rīgas reģiona darbinieki piedalīsies dažādu objektu sakopšanā visā pilsētas teritorijā, tajā skaitā pievienosies sadarbības partnerim – bankai „DNB”, lai sakoptu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritoriju.


Vidzemes un Zemgales reģionā talcinieki sakops iedzīvotāju iecienītas atpūtas vietas Jelgavā, Bauskā, Ogrē, Aizkrauklē, Cēsīs, Smiltenē, Valkā, Valmierā un Limbažos. Darbinieki uzposīs gan Mūsas upes labā krasta teritoriju Bauskā, gan Vintera gravu Cēsīs un citas dabas teritorijas.


Kurzemes reģionā ar darba sparu un labu garastāvokli „Baltas” darbinieki apņēmušies sakopt Dobeles, Tukuma, Talsu, Liepājas un Kuldīgas apkārtni.


Latgales reģionā Lielās talkas ietvaros tiks sakopta ne tikai „Baltas” filiāļu un apkalpošanas centru apkārtne, bet čaklās rokas parūpēsies arī par nozīmīgiem dabas objektiem. Preiļos no nevajadzīgiem atkritumiem tiks atbrīvots Preiļu parks, „Baltas” darbinieki no Daugavpils un Krāslavas novada sakops Daugavas krastu Krāslavas teritorijā, tāpat sakoptāka kļūs Pauguļu ezera apkārtne un Jēkabpils Mežaparks.


Par apdrošinātāju „Balta”
Saskaņā ar AAS „Balta” veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, AAS „Balta” ir apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji desmit gadus novērtējuši „Baltu” kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
AAS “Balta ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā piedāvā apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 23 tūkstoši darbinieku. 2011. gadā uzņēmums apdrošināšanas prēmijās izmaksājis 8,1 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā
http://www.rsagroup.com


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.