Junkers aicina palīdzēt vientuļiem un veciem cilvēkiem

17.04.2012.

2012.gada 16.aprīlis – Junkers aicina piedalīties projektā „Labi darbi sasilda!“ un   palīdzēt cilvēkiem, kuri paši nav spējīgi tikt galā ar pavasara darbiem.


Katru gadu pavasaris atnāk ar dažādiem darbiem, tomēr starp mums dzīvo arī cilvēki, kuriem šie darbi liek justies bezspēcīgiem un vientuļiem. Tie ir cilvēki, kuri agrāk bijuši spēka pilni, bet tagad vecuma, invaliditātes vai grūtu dzīves apstākļu dēļ palikuši vieni – vientuļi pensionāri, trūcīgas daudzbērnu ģimenes un jaunās māmiņas, kas savus mazuļus audzina vienas.  Un ne vienmēr šiem cilvēkiem tuvumā ir palīdzīgas rokas un dzirdīgas ausis. Tādēļ Junkers sadarbībā ar Pašvaldībām, Sociālajiem dienestiem un biedrībām ir apkopojusi vairākus desmitus cilvēku visā Latvijā, kuriem noderētu palīdzība pavasara darbos.


Projekta mājas lapā (www.dzivosilti.lv) ir izveidota īpaša karte, tajā var atrast kam un kā ir nepieciešams palīdzēt, pēc tam, sazinoties ar projekta koordinatori, tiek noorganizēta darba izpilde Jums vēlamajā laikā un sniegta papildus informācija. Palīdzības sniedzēji tiek aicināti iesūtīt bildes ar darbu veikšanu, tādējādi kopā sākotnējā palīdzības karte pārtaps par padarīto darbu karti. Atrodi brīvu laiku un gūsti gandarījumu pēc labi padarīta darba!


Nauris Brūvelis
Komunikāciju aģentūra ”Larsoni”
Kr. Valdemāra iela 33-41
Rīga, LV-1010
Tel. 28681651


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.