Ar Diānas Panovskas un Dmitrija Jurkeviča uzvaru galvenajās distancēs noslēdzies „Cīruļputenis – 2012” (rezultāti)

14.04.2012.

Šī gada 14. aprīlī Preiļos pulcējās 250 skrējēji no visas Latvijas, lai piedalītos jau sestajā skrējienā pa Preiļu pilsētas ielām „Cīruļputenis – 2012”. Šogad dalībnieku pulkā bija tādi Latvijas skrējēju aprindās pazīstami dalībnieki kā Latvijas rekordists 1500m Dmitrijs Jurkevičs, Andrejs Domaņins, Jānis Višķers, Andrejs Serģejevs un Valērija Linkeviča.


Pirmie trasē devā Meistarklases vīrieši (zēni). Galvenajā 8 km distancē (4 apļi) ar jaunu sacensību rekordu 23:29 min pirmā vieta daugavpilietim Dmitrijam Jurkevičam. 2. vietu izcīnīja sporta kluba „Metrons” pārstāvis Jānis Višķers, 3. vieta rīdziniekam Andrejam Serģejevam, 4. vieta daugavpilietim, olimpietim distanču slēpošanā Oļegam Andrejevam, 5. vieta preilietim Tomam Kunakovam un 6. vieta Rēzeknes novada pārstāvim Andrejam Jesko.


Meistarklases sievietēm (meitenēm) galvenajā 6 km distancē (3 aplī) ar rezultātu 22:12 min pirmā vieta Sporta skolas „Arkādija” audzēknei Diānai Panovskai. 2. vieta daugavpilietei Valerijai Linkevičai, 3. vieta Zanei Lagzdbertmanei, 4. vieta Marijai Šalajevskai, kas abas pārstāv SS „Akrādija”, 5. vieta līvānietei Solveigai Ozola-Ozoliņai, 6. vieta daugavpilietei Vitai Vilciņai.


Sacensības noslēdza Tautas kalses skējiens, kura šogad piedalījas aptuveni 150 dalībnieki. Šaja klasē galvenais nav rezultāts, bet gan prieks un izklaide, kas bija labi pamanāms speciāli šim skrējienam darinātajos dalībnieku kostīmos.


1.– 6. vietas ieguvēji Meistarklases galvenajā distancē vīriešiem un sievietēm tika apbalvoti ar naudas balvām no SEB bankas Preiļu filiāles. Katras grupas pirmo sešu vietu ieguvēji saņēma a/s „Preiļu siers” T-kreklus ar skrējiena simboliku. Katras vecuma grupas trīs labākie tika apbalvoti ar Preiļu novada domes diplomiem un medaļām. Tautas klases trīs skrējēju grupas, kas bija īpaši pamanāmas, saņēma SIA „Arka Preiļi” saldās balvas. Katrs Meistaru un Tautas klases dalībnieks finišā saņēma a/s „Latgales piens” jogurtu spēku atjaunošanai. Šogad par Preiļu novada labākajiem jaunajiem skrējējiem tika nominēti Ilva Valdone un Alens Deniels Vasiļjevs, kas saņēma balvas no SIA „DIJA P”.


Dalībniekiem un līdzjutējiem bija iespēja iepazīties un iegādāties DION SPORTLAB produkciju un sporta preču veikala Sport2000 produkciju un saņemt profesionālu konsultāciju.


Sacensību organizētāji izsaka pateicību par atbalstu SIA „Preiļu saimnieks” kā arī Valsts un Pašvaldības policijas darbiniekiem.


Uz tikšanos „Cīruļputenī 2013”, kas Preiļos notiks 2013. gada 13. aprīlī!


Skrējienā pa Preiļu pilsētas ielā „Cīruļputenis – 2012” rezultāti

Pēdējās izmaiņas: 14.04.2012.