Latvijas jaunatnes čempionāta volejbolā fināls –Preiļos!

21.04.2012.

Pirmo reizi Latvijas jaunatnes čempionāta volejbolā fināls „A” vecuma grupas 1993./1995.dz.g. jaunietēm notiks Preiļos, 28.-29.aprīlī Preiļu BJSS sporta zālē.


Mūsu volejbolistes šajā sezonā rāda ļoti augstas kvalitātes volejbolu un izpelnījās izšķirošos mačus aizvadīt savās mājās. Meiteņu trenere Zoja Jakimova atzīst, ka šī sezona ir pēdējā dažām labākajām 1993.gadā dzimušajām volejbolistēm. Šis turnīrs būs pēdējais Preiļu BJSS komandas sastāvā un iespēja atrādīties saviem līdzjutējiem. Cerams, ka meitenes turpinās sporta gaitas augstskolu vai profesionālajās volejbola komandās. Cīnīties par pirmajām vietām būs diezgan grūti, jo pretī stāsies spēcīgākās Rīgas volejbola skolas RVS-1 un RVS-2 komandas, kā arī Daugavpils BJSS un Zvejniekciema vidusskolas volejbolistes. Bet, kā saka paruna- mājās pat sienas palīdz un preilietēm būs septītais laukuma spēlētājs-līdzjutēji. Sekojiet tālākai informācijai par spēļu grafiku un laikiem.


Jaunāko meiteņu „B2” vecuma grupas 1996./1997.dz.g. finālsacensības ir pārceltas uz 21.-22. aprīli sakarā ar Latvijas izlases startiem. Čempionāta noslēgums notiks Daugavpilī. Tajā piedalīsies Preiļu BJSS, Rīgas volejbola skolas RVS-1, RVS-2 un RVS/Mārupe komandas, kā arī mājinieces Daugavpils BJSS volejbolistes. Spēļu grafiks vēl nav zināms, bet par norises laikiem ziņosim vēlāk.


Novēlam veiksmi mūsu sportistēm un tiekamies sporta laukumos!


 

Pēdējās izmaiņas: 21.04.2012.