Vienreizēja iespēja nodot nolietotu sadzīves elektrotehniku bez maksas Preiļu, Līču, Aizkalnes, Pelēču un Prīkuļu centra iedzīvotājiem

18.04.2012.

Uzņēmuma SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļa Preiļu novada iedzīvotājiem organizē akciju, kuras laikā tiks vāktas nolietotās un nevajadzīgās elektropreces. Akcijā savāktā sadzīves tehnika tiks nodota otrreizējai pārstrādei, tādējādi taupot dabas resursus un pasargājot dabu no bīstama piesārņojuma.


Akcijas laikā tiks vākti gan liela izmēra elektrotehnika (ledusskapji, veļas mazgājamās mašīnas, televizori, mūzikas centri, putekļu sūcēji u.c.), gan maza izmēra elektrotehnika (radioaparāti, virtuves kombaini, fēni u.c.) – ierīces, kuru darbināšanai nepieciešama elektrība vai baterijas.


Grafikā noteiktajos datumos līdz plkst. 14.00 nolietotā sadzīves elektrotehnika jāizliek pie daudzdzīvokļu māju kāpņutelpām, individuālo māju iedzīvotājiem tā jāatstāj pie vārtiņiem, lai SIA „Preiļu saimnieks” darbinieki to varētu savākt.


Akcija plānota novada lauku teritoriju centros, bet gadījumā, ja Jūsu māja atrodas netālu no centra, zvaniet un piesakiet elektrokrāmu savākšanu.


Ja kādu iemeslu dēļ nevarat saviem spēkiem elektrotehniku iznest, savlaicīgi par to telefoniski informējiet Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāju, un SIA „Preiļu saimnieks” darbinieki palīdzēs tehniku iznest.


Atcerieties, ka tiks vāktas tikai neizjauktas elektropreces! Atbildes uz jautājumiem un vairāk informācijas var rast, zvanot SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītājai Vinetai Igolniecei pa tel. 65307086 vai 29420721.


Elektrotehnikas vākšanas grafiks:
18. aprīlis – Aizkalnes pagasta centrā;
19. aprīlis – Pelēču centrā;
20. aprīlis – Prīkuļu centrā;
21. aprīlis – Preiļu pilsētā un Līču centrā – elektrokrāmus aicinām iznest pirms došanās un Lielo Talku.


Esiet aktīvi un izmantojiet iespēju bez maksas atbrīvoties no nolietotajām elektroprecēm!


 

Pēdējās izmaiņas: 18.04.2012.