21. aprīlī aicinām piedalīties Lielajā Talkā

21.04.2012.


21. aprīlī Preiļu novada dome sadarbībā ar SIA „Preiļu saimnieks” visus novada iedzīvotājus, domes iestādes un struktūrvienības, valsts iestādes un uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas aicina piedalīties Lielajā Talkā, kas vienlaicīgi norisināsies visā Latvijā. Šogad Lielā Talka veltīta ūdenstilpņu sakopšanai.


Talkas notiks gan pilsētā, gan pagastu centros, tādēļ katrs var izvēlēties sev tuvāko talkošanas vietu. Preiļu pilsētā visi Lielās Talkas dalībnieki 21. aprīlī pulksten 9.00 aicināti pulcēties pie Brāļu kapiem, kur tiks iepazīstināti ar talkas norisi un varēs saņemt talkošanas piederumus – atkritumu maisus, darba cimdus un darbarīkus. Talkas laikā plānots sakopt Preiļupes krastus, iztīrīt no atkritumiem Preiļu parka dīķus, pilsētas parka teritorijā iecerēts sakopt pils apkārtni, Mīlestības kalniņu un ceļu līdz jaunajai estrādei. Iecerēts sakopt arī Poļu kapu teritoriju, Ebreju kapu apkārtni, kā arī laukumu pie jaunā stadiona Kooperatīva ielā. Pulksten 12.30 notiks liepu stādīšana parka alejā pretī Daugavpils ielai. Noslēgumā talcinieki tiks cienāti ar karstu tēju un desiņām.


Preiļu pagastā talkas laikā plānots sakopt Preiļupes krastmalu, Rīgas ielu un Burtu karjeru, Aizkalnes pagastā – Jašas upes krastus, Pelēču pagastā – Mazās Jašas upes apkārtni, bet Saunas pagastā – Saunas upes krastus.


Lielās Talkas koordinatore Preiļos ir SIA „Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas vadītāja Zenta Igolniece (tel. 26438147), bet novada pagastos – SIA „Preiļu saimnieks” dārzniece Velta Kodore (tel. 26345376).


Lielā Talka Preiļu novadā, šogad norisinoties jau piekto gadu, kļuvusi par labu tradīciju, kas apliecina, ka iedzīvotāji labprāt piedalās sava novada un pilsētas sabiedrisko teritoriju sakopšanā, tādējādi apstiprinot, ka rūpes par vidi ir arī rūpes par sevi. Kopā darbi sokas labāk!


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.