No 19. marta līdz 11. maijam ikvienam radošam, enerģiskam un centīgam jaunietim ir iespēja pieteikties OKartes Talantu programmas trešajai kārtai Kultūra un saņemt finansējumu sava talanta attīstībai

19.03.2012.

Sākot ar 19. martu ikvienam radošam, enerģiskam un centīgam jaunietim, kurš jau šobrīd darbojas kādā no mākslas žanriem, ir iespēja pieteikties OKartes Talantu programmas trešajai kārtai Kultūra un saņemt finansējumu sava talanta attīstībai. Kopējais programmas Kultūra finansējuma apjoms ir 10 tūkstoši latu un tajā piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 10 – 20 gadiem no visas Latvijas. Mūzika, deja, glezniecība, fotogrāfija, skatuves māksla, dizains – ir tikai daži no mākslas žanriem, kuros var pieteikties finansējuma saņemšanai.


LMT prezidents Juris Binde: „Latvijas vārdu pasaulē jau šobrīd nes izcili sportisti, zinātnieki un dažādu mākslas žanru pārstāvji. Īstenojot OKartes Talantu programmu, vēlamies dot iespēju spējīgākajiem jauniešiem izaugt, kļūt par savas jomas izcilniekiem un sekmēt viņu sasniegumus Latvijas un pasaules mērogā. Esmu pārliecināts, ka, līdzīgi kā iepriekšējās OKartes Talantu programmas kārtās, arī šoreiz saņemsim daudz interesantu pieteikumu, satiksim jaunus, strādāt un profesionāli attīstīties gribošus jauniešus.”


Kopējo stipendiju fondu 30 000 latu plānots sadalīt starp 10 – 20 konkursa uzvarētājiem. Pašlaik jau realizēta Talantu programmas pirmā un otrkā kārta – atbalsts SPORTAM un IZGLĪTĪBA UN ZINĀTNEI. Tajā finansiālu atbalstu 20 000 latu apmērā saņēma kopā 15 talantīgi Latvijas sportisti un jaunie zinātnieki. Šobrīd izsludināta trešā kārta – KULTŪRA. Pieteikumi KULTŪRAS TALANTU PROGRAMMĀ tiek pieņemti laikā līdz 11.maijam.


Aicinām Jūs uzzināt vairāk par talantu programmu, pieteikšanās kārtību un iepazīties ar pirmo divu kārtu rezultātiem mājas lapā www.okartestalanti.lv. Bet jo īpaši aicinām personīgi informāciju par šo iespēju nodot savas skolas talantīgākajiem jauniešiem, kuri ir centīgi, aktīvi darbojas kādos mākslas pulciņos vai kuriem, jūsuprāt, ir liela perspektīva nākotnē! Tāpat būsim pateicīgi par iespēju izvietot informāciju par atbalsta stipendiju konkursu Jūsu skolas mājas lapā un pievienoto informatīvo plakātu izdrukātā veidā novietot pie ziņojumu dēļa.ATBALSTA STIPENDIJA RADOŠIEM UN TALANTĪGIEM JAUNIEŠIEM


Līdz 11.maijam ikvienam radošam, enerģiskam un centīgam jaunietim, kurš jau šobrīd darbojas kādā no mākslas žanriem, ir iespēja pieteikties OKartes Talantu programmas trešajai kārtai KULTŪRA un saņemt finansējumu sava talanta attīstībai. Kopējais programmas KULTŪRA finansējuma apjoms ir 10 tūkstoši latu un tajā piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 10 – 20 gadiem no visas Latvijas. Mūzika, deja, glezniecība, fotogrāfija, skatuves māksla, dizains – ir tikai daži no mākslas žanriem, kuros var pieteikties finansējuma saņemšanai.


Pieteikšanās stipendiju konkursam notiek elektroniski. Nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, pievienot savu talantu apliecinošu foto vai video materiālu (var tikt uzņemts arī ar telefonu) un rekomendāciju no skolotāja/pulciņa vadītāja. Konkursā var startēt individuāli, norādot mērķi, kam nepieciešams finansējums un kā tas palīdzēs attīstīt talantu. Par projekta pieteikumiem būs iespēja balsot internetā, kā arī konkursa darbus izvērtēs kompetenta žūrija. Ar Nolikumu var iepazīties un pieteikumu iesniegt www.okartestalanti.lv


Pieteikšanās kārtība:
1) www.okartestalanti.lv mājas lapā jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa
2) Jāpievieno sava talanta apliecinājums foto vai video veidā (der arī video un foto, kas uzņemts ar telefonu)
3) Jāpievieno rekomendācija no skolotāja/pulciņa vadītāja/ pedagoga
4) Jāseko līdzi informācijai mājas lapā, kur notiks arī publiskā balsošana.
5) Visus pieteikumus izvērtēs kompetenta žūrija. 


Latvijā ir daudz talantīgu jauniešu, kuriem nepieciešams jauns mūzikas instruments, audekls gleznošanai vai starptautiska pieredze.
Aicinām izmantot šo iespēju! 


Informāciju sagatavoja:
Okartes Talantu programmas
Projekta koordinatore
Inese Salmiņa
T. 67505290
Inese.Salmina@portenovelli.lv


Meklēsim un atbalstīsim jaunos talantus kopā!


Cieņā un draudzībā,
Jūsu OKarte


Jautājumu gadījumā lūdzu rakstīt uz e-pastu: talanti@okartestalanti.lv vai zvanīt 67505290


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.