Preiļu novada atklāto sacensību „Preiļupes līkloči” MTB riteņbraukšanā nolikums

01.05.2012.

Preiļu novada atklāto sacensību „Preiļupes līkloči” MTB riteņbraukšanā
nolikumsI Mērķis un uzdevumi.
   1.Popularizēt MTB sportu kā visiem pieejamu aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu.
   2. Popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli.
   3. Veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu Preiļu novada darba kolektīvos.
   4. Noskaidrot labākos sportistus velokrosā dažādās vecuma grupās.


II Laiks un vieta.
   Sacensības notiks 2012.gada 01.maijā plkst.12.00 pie Preiļu pilsētas parka estrādes.


III Sacensību vadība.
   Sacensības organizē Preiļu novada dome sadarbībā ar biedrību-sporta klubs „Preimes kraukļi”. Sacensību galvenais tiesnesis Leonīds Valdonis, sekretāre – Viktorija Neištadte.


IV Dalībnieki.
   Sacensībās piedalās Preiļu novada iedzīvotāji un viesi. Sporta klasē dalībnieki sadalīti sekojošās vecuma un dzimuma (S-sieviešu, V-vīriešu) grupās:
         SV  Kadeti – 1999.g.dz. un jaunāki,
         SV  Juniori – 1996. – 98.g.dz.,
         SV  Elite – 1995. – 1973.g.dz.,
         V  Seniori – 1972. – 1963.g.dz.; S Seniores – 1972.g.dz. un vecākas.
         V  Veterāni – 1962.g.dz. un vecāki
    Komandu vērtējumā tiek vērtēti 3 vīr.+1 siev. labākie rezultāti neatkarīgi no vecuma grupas summējot izcīnītās vietas. Uzvar komanda ar mazāko punktu skaitu. Vienādu punktu gadījumā augstāka vieta komandai, kurai labāks rezultāts Elites grupā, ja arī šeit rezultāts nemainās pārsvars komandai ar vairāk augstākajām vietām.
    Tautas klasē startē dalībnieki ar jebkura veida velosipēdiem neatkarīgi no vecuma un dzimuma.
    Iesācēji – 2001.g.un jaunāki.


V Programma.
   Sacensības notiek trijās dažāda garuma distancēs, kur Lielo dubultloku – 37 km veic V Elite, V Seniori, Lielo loku – 22 km veic SV Juniori, S Elite, S Seniori, V Veterāni, Mazo loku – 15 km veic SV Kadeti un Tautas klase, bet Iesācēju loku– 8 km veic Iesācēji. Starts kopējs, bet no atsevišķiem starta koridoriem.


VI Pieteikšanās.
   Dalībnieki piesakās līdz 29.aprīlim plkst.15.00 elektroniski vai telefoniski: leonids.valdonis@preili.lv ; mob.:29556446. Pēc iepriekšējas pieteikšanās dalības maksa uz vietas- pieaugušajiem – Ls 1,-; skolēniem – Ls 0.50. Piesakoties sacensību dienā uz vietas līdz plkst.11.30 dalības maksa dubultā.


VII Apbalvošana.
   Individuāli I-III vietu ieguvēji Sporta klasē katrā vecuma grupā tiek apbalvoti ar Preiļu novada domes medaļām un diplomiem. Komandu vērtējumā I – III vietu ieguvēji ar garšīgām balvām no sacensību atbalstītājiem. Ar kausiem tiek apbalvoti Preiļu novada labākie MTB braucēji individuāli sievietēm un vīriešiem. Ar kausiem tiek apbalvoti I – III vietu ieguvēji absolūtajā vērtējumā vīriešiem – 37 km distancē un sievietēm 22 km distancē. Ar saldajām balvām no t/c „Oga” tiks apbalvoti godalgoto vietu ieguvēji komandu cīņā un Preiļu novada iestādes vai uzņēmuma darbinieku kuplāk pārstāvētais kolektīvs. Tiks sumināti arī ātrākais un ātrākā Tautas klases braucēji un veiksmīgākie Iesācēju klasē.


VIII Nosacījumi.
   Dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselības stāvokli sacensību laikā un to apliecina ar parakstu pieteikuma anketā. Veloķiveres ir obligātas, kuras ierobežotā skaitā par simbolisku samaksu varēs iznomāt starta vietā. Sacensību organizatori neatbild par dalībnieku iespējamām traumām, sadursmēm , kritieniem un citiem nelaimes gadījumiem trasē. Sacensībās ir atļauts piedalīties ar visu veidu velosipēdiem. Nolikums un iepazīšanās ar to ir arī uzaicinājums uz sacensībām. Uz tikšanos Preiļupes līkločos!

Pēdējās izmaiņas: 01.05.2012.