ORIGAMI spēles izspēlētas, gaidīsim nākamās!

27.03.2012.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā 27.martā notika ļoti interesanta, vēl nebijusi ORIGAMI spēļu stunda. Izspēlēt spēli tika aicināti pulciņu audzēkņi, vecāki, skolotāji un citi interesenti. Origami pulciņa skolotāja Alla Solovjova kopā ar saviem audzēkņiem piedāvāja stacijas, kurās bija iespēja pa pāriem izspēlēt dažādas spēles uz sacensību, izmantojot atribūtiku, kas ir izgatavota, pielietojot dažādas papīra locīšanas tehnikas.


Stacijā „Vardītes” notika sacensības varžu lēkāšanā, citā stacijā – sienāžu lēkšana mājiņā, citā pat notika zirgu kūleņlekšana. Vēl ļoti aizraujoši likās ar vārnas knābi pārnēsāt siera gabalus, nomakšķerēt kādu lielāku vai mazāku zivi, notvert groziņā pērli un iegriezt vilciņus – kurš no tiem visilgāk griezīsies! Iespaidīga bija stacija, kurā pati skolotāja Alla ar pārējiem spēles dalībniekiem izgatavoja dzeltenu „sakuras ziedu” – Japāņu ķirša zariņu.


Bērnu un jauniešu pulciņu audzēkņi ar ieinteresētību izstaigāja šīs stacijas un ar aizrautību piedalījās piedāvātajās sacensībās – protams neizpalika bez mazām balviņām, kuras ieguva spēļu uzvarētāji.


Šādas spēles ORIGAMI pulciņš bērnu un jauniešu centrā piedāvās izspēlēt arī citu reizi.
Kad tas notiks – seko līdzi informācijai mājas lapā un bērnu un jauniešu centrā!


Anita Kolosova
Preiļu novada bērnu un jauniešu centra direktores vietniece


 

Pēdējās izmaiņas: 27.03.2012.