Meistarībā mērojas galda tenisisti

24.03.2012.

Marta pirmajā pusē notika Latvijas 2012. gada komandu čempionāts galda tenisā. II līgā sievietēm piedalījās arī Preiļu bērnu un jauniešu sporta skolas komanda. Preilietes ar četrām uzvarām un vienu zaudējumu izcīnīja 3. vietu. 


Preiļu novada galda tenisa menedžeris Voldemārs Limanis pastāstīja, ka pirmajā spēlē Preiļu BJSS ar 4:1 pārspēja Jēkabpils komandu, nākošajā spēlē mūsējās meitenes uzvarēja Bauskas bērnu sporta skolas sportistes ar rezultātu 4:2 , ar 4:1 preilietes bija pārākas pār Rīgas 3. BJSS II komandu, un ar 4:2 uzvarēja Kuldīgas novada BJSS spēlētājas. Ar rezultātu 1:4 mūsējās zaudēja tikai LU III komandai. Tā kā trijām komandām bija vienāds punktu skaits, pirmās vietas likteni izšķīra labākā uzvaru un zaudējumu attiecība.


Preiļu BJSS komandā spēlēja mūsu trenera Anatolija Isajeva audzēknes Viktorija Zabalujeva, Alīna Isajeva un Anastasija Jakimova. 


Sestdien, 24. martā, Preiļos notika Latgales atklātā čempionāta galda tenisā otrās kārtas sacensības.


Voldemārs Limanis informēja, ka 1.vietu pārliecinoši izcīnīja Māris Ķuda, 2. vietā mūsējais – preilietis Emīls Lutinskis, 3. vietu ieguva Uģis Plikgalvis no Rīgas. Turnīrā piedalījās kupls dalībnieku skaits – kopā 39 tenisisti.


Sacensības kārtējo reizi apliecināja, ka galda tenisa čempionāti Preiļos, pateicoties organizatoru prasmīgajam darbam, starp sportistiem joprojām ir iecienīti, bet šoreiz sacensības bija īpašas ar to, ka šajā kārtā piedalījās liels skaitu to tenisistu, kas ir ierindojušies starp labākajiem valstī, jo desmit sportisti bija no Latvijas tenisistu tabulas pirmā trīsdesmitnieka.


Vēlam veiksmi mūsējiem sportistiem arī turpmāk, jo drīz tiksimies Latgales atklātā čempionāta galda tenisā pēdējā kārtā, kas notiks 21. aprīlī.


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 24.03.2012.