Sācies Preiļu novada čempionāts basketbolā

01.04.2012.

Marta – aprīļa mijā savas pirmās spēles Preiļu novada čempionātā basketbolā aizvadīja vīriešu komandas. Sacensībām pieteikušās astoņas komandas. Uzreiz jāatzīmē, ka spēles salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem solās būt ar lielāku intrigu, jo komandu sastāvi meistarības ziņā nav tik atšķirīgi.


Pirmajā spēlē tikās „Aglona” un Preiļu Valsts ģimnāzija. Diezgan līdzīgā spēkošanās noslēdzās ar ģimnāzistu uzvaru 69 : 51. Otrajā spēlē starp Preiļu siers/ veterāni un LaBomba komandām spēles pirmā puse pagāja jaunajiem vārkaviešiem meklējot savstarpējo sapratni laukumā un piešaujoties zāles izmēriem. Ar to pietika, lai veterāni panāktu atrāvienu un tālākā spēles gaitā prastu to nosargāt – 85 : 61. Sestdienas noslēdzošajā spēlē „Oga” bez lielām pūlēm „sasita” „Paracord” 96 : 49. Svētdien uzvaru sēriju turpināja Preiļu VĢ puiši ar 80 : 40 pieveicot „LaBombu”. Svētdienas skatāmākā spēle, protams, bija starp „Preiļu siers/veterāni” un „Oga” komandām. Ja līdz spēles vidum par uzvarētāju vēl nebija nekādas skaidrības, tad galotne parādīja kura komanda ir nobriedušāka. Veterāni visu salika pa plauktiņiem 83 : 62. Ar nepacietību gaidīsim krustojamies ceļus „play off” spēlēs. Noslēdzošajā spēlē komandas „Riebiņi” puišiem pietrūka spēka, lai cīnītos divās frontēs – sava novada volejbola čempionātā un šeit – un izskrieto līdzi jaunajiem. Pulvera vairāk šoreiz bija „Paracord” – 66 : 53.


Arī tālākās cīņas solās būt gana interesantas un turpinājumā pieslēgsies arī piecas sieviešu komandas, kuras noskaidros labāko divu apļu savstarpējās spēlēs. Tāpēc, kamēr dārza darbi vēl neaicina, ejam un atbalstām savus draugus basketbola laukumā!


Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators“LaBomba”“Preiļu Valsts ģimnāzija”“Preiļu siers/ veterāni”„Oga”„Paracord”“Riebiņi”„Aglona”“Kalupe”


 


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.