„DHL Express” iesaistīs sabiedrību vides saudzēšanas programmā „GoGreen”

26.03.2012.


Viena no vadošajām starptautiskā kurjerpasta kompānijām pasaulē „DHL Express” globālās vides saudzēšanas programmas „GoGreen” ietvaros izglītos sabiedrību, kā ar atbildīgu savu rīcību pasargāt Latvijas dabu no klimatiskajām pārmaiņām un mazināt tās radītās sekas. Lai Latvijas iedzīvotājus mudinātu iesaistīties, programma tiks veltīta kādai konkrētai tēmai. Šogad programmas ietvaros Latvijā tiks aktualizēta dabas saudzēšana, lai pasargātu putnu daudzveidību Latvijā.


„GoGreen” ir starptautiska „DHL Express” korporatīvā iniciatīva ar mērķi samazināt oglekļa dioksīda izmešus atmosfērā, un aicinātu planētas iedzīvotājus pārdomāt savus ieradumus par labu vides saudzēšanai.


Jūlija Usoviča, „DHL Express” pārstāve: „Mēs nevaram atļauties ignorēt klimata pārmaiņas pasaulē. Oglekļa dioksīda emisiju pieaugums tiek uzskatīts par galveno globālās sasilšanas iemeslu. Aizvadītie gadi ierindojas siltāko gadu saraksta augšgalā, kas uzskatāmi parāda mūsu planētas klimata tendenci ilgtermiņā kļūt siltākam, kas viennozīmīgi ietekmēs dabas procesus un mūs pašus. Mēs nevaram izvairīties no pārmaiņām, bet mēs varam mazināt klimata izmaiņu tempus un iegūt laiku par labu dabai, lai tā daudz veiksmīgāk tām sagatavotos. Tāpēc katram ir svarīgi mainīties, sākt ar sevi un rīkoties dabas interesēs. Piemēram, braukt ar videi draudzīgāku automašīnu, mazāk lietot papīru un nodot to un citus materiālus otrreizējai pārstrādei, šķirot atkritumus un mazāk patērēt enerģiju. Pretējā gadījumā mūsu saimnieciskās darbības rezultātā Latviju jau tuvākajos gados sagaidīs skumji pārsteigumi.”


„DHL Express” šī programma nav tikai filozofijas līmenī. Klientiem tika izveidots pakalpojums, kuru izvēloties tiek atbalstīta videi draudzīgāka kurjerpasta „DHL Express” sūtījumu transportēšana un novirzīti līdzekļi dabas resursu atjaunošanā.


Jūlija Usoviča, „DHL Express” pārstāve: „DHL Express” ieviesa jaunu pakalpojumu programmas „GoGreen” ietvaros ar mērķi veicināt apkārtējai videi draudzīgu risinājumu izmantošanu. Uzņēmums aicina Latvijas uzņēmējus atbildīgi pārvaldīt dabas resursus un, izmantojot programmas „GoGreen” piedāvātos inovatīvos risinājumus, samazināt oglekļa dioksīda emisijas “DHL Express” kurjerpasta sūtījumu transportēšanas procesā.”


„DHL Express” ir SIA „DHL Latvia” struktūrvienība, kas ietilpst „Deutsche Post DHL” grupā un ir vadošais loģistikas un starptautiskā kurjerpasta uzņēmums pasaulē. Neskatoties uz vairākkārtēju sūtījumu apjoma pieaugumu, „DHL Express” vienība joprojām nodrošina ātrākos starptautiskā kurjerpasta pakalpojumus, kuru iespējamie maršruti kopumā aptver 220 pasaules valstis un teritorijas ar vairāk nekā 120 000 galamērķiem.


Informāciju sniedza:
Jūlija Usoviča
„DHL Express” pārstāve


Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Pozņaks

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.