Piedalies jauniešu apmācībās Latgalē `Ar uzņēmību pret bezdarb(īb)u`

30.03.2012.

Aicinām Tevi – Latgales jaunieti pieteikties apmācībām „Ar uzņēmību pret bezdarb(īb)u”, kuras notiks divās daļās 20.-22. aprīlī un 18.-20. maijā viesu namā „Ezerkrasti”, Rēzeknes novadā.


Apmācību mērķis ir veicināt Tavu uzdrīkstēšanos, uzņēmīgumu un iesaistīšanos Latgales sabiedriskajā dzīvē.


Tavi ieguvumi:
• tiksi iedrošināts uzņemties iniciatīvu un kļūt uzņēmīgākam;
• uzzināsi par iespējām piedalīties un darboties sava reģiona sociālajā un kultūras dzīvē;
• tiksi iedrošināts realizēt SAVAS ieceres;
• satiksi jaunus draugus un domubiedrus.


Ja Tu:
• esi Latgales plānošanas reģiona jaunietis/jauniete vecumā no 17 līdz 25 gadiem,
• šobrīd nestrādā, nemācies vai esi no lauku apvidus,
• vari piedalīties abās apmācību daļās,
PIESAKIES!


Par dalību apmācībās Tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai – viesu namam „Ezerkrasti” (www.raznaslicis.lv), kur ērti var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.


Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi daina.krivina@gmail.com līdz 2012. gada 10. aprīlim.


Vietu skaits ir ierobežots – 22 jaunieši. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 13. aprīlī.


Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:


Daina Kriviņa,
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 29354884
E-pasts:
daina.krivina@gmail.comApmācības organizē v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.


Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.


Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos”” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.


 

Pēdējās izmaiņas: 30.03.2012.