Zemes stundas ietvaros Preiļos uz stundu tiks izslēgts ielu apgaismojums

31.03.2012.


Preiļu novada dome, atbalstot Pasaules Dabas Fonda organizēto vispasaules akciju „Zemes stunda”, šī gada 31. martā no plkst. 20:30 uz vienu stundu izslēgs Preiļu pilsētas ielas apgaismojumu, lai simboliski parādītu savu apņemšanos Zemes labā.


Aicinām novada iedzīvotājus šī gada 31. martā no plkst. 20:30 līdz 21:30 iesaistīt Zemes stundā un savās mājās izslēgt apgaismojumu. Tāpat aicinām iedzīvotājus arī ikdienā pievērst lielāku vērību dabas resursu saudzēšanai un efektīvākai izmantošanai.


Kas ir Zemes stunda?
• Zemes stunda ir Pasaules Dabas Fonda organizēta vispasaules akcija, kuras laikā uzņēmumi, pašvaldības un ikviens cilvēks izslēdz apgaismojumu uz vienu stundu, lai simboliski parādītu savu apņemšanos Zemes labā.
• Zemes stunda ir simbolisks pasākums, kas paredzēts, lai ikvienam pasaules iedzīvotājam dotu iespēju parādīt savu attieksmi un rīcību vides ilgtspējas saglabāšanai.
• Zemes stunda sākotnēji bija lielākais klimata tēmai veltītais pasākums, kāds jebkad noticis. Tās laikā miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei vienojās, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai.


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.