14. aprīlī Preiļu KN Dzintars Čīča un Kaspars Antess koncertā `Atkal kopā`

14.04.2012.

14. aprīlī plkst. 15.00 Preiļu KN Dzintars Čīča un Kaspars Antess koncertā „Atkal kopā”.


Biļešu cenas:  Ls 3.00, Ls 4.00


Dvēselei, sirdspriekam, mīlestībai…


DZINTARS ČĪČA un KASPARS ANTESS
koncertprogrammā “ATKAL KOPĀ”


2011. gada rudenī uz vienas skatuves satikās dziedošie brālēni – daudzu Latvijas sieviešu mīluļi – DZINTARS ČĪČA un KASPARS ANTESS. Tā kā koncertprogrammas “Atkal kopā” rudens koncerti guva milzīgu klausītāju atsaucību, 2012. gadā dziedātāji turpinās priecēt savus klausītājus šīs pašas programmas jaunajā koncertsērijā.
Koncertā “Atkal kopā” – populārākās Čīčas un Antesa solodziesmas, jaunu dziesmu pirmatskaņojumi un smeldzīgas čigānu romances. Programmā piedalās arī talantīgais pianists Anatolijs Livča, izpildot romantiskus Raimonda Paula un Rišāra Klaidermana klavierskaņdarbus.
Katra koncerta dziesma iekrāso kādu romantisku ziedu, veidojot neaizmirstamu emociju buķeti.


DZINTARS ČĪČA pazīstams kā pirmais Bērnu Eirovīzijas dalībnieks no Latvijas, viņš arī kļuva par pirmo uzvarētāju Latvijas Šlāgeraptaujas vēsturē. Sadarbojies ar maestro Raimondu Paulu, piedaloties viņa organizētajās Ziņģēs un Dziedāšanas svētkos. Jaunākais sasniegums – uzvara Latvijas Šlāgeraptaujā 2011.


KASPARS ANTESS šlāgermūzikā ienāca ar vārdiem „…dzen savu laiviņu, dzen!” no paša sacerētās dziesmas „Neskaties atpakaļ”, kas 2010. gadā uzvarēja Latvijas Šlāgeraptaujas ziemas posmā un kļuva par gada otro spēlētāko dziesmu Latvijas Radio 2 ēterā. Plašu radio klausītāju mīlestību izplenījušās arī viņa dziesmas “Saldā Dzīve”, “Paceļam glāzes” un “Paldies mātei”.


Koncerttūri piedāvā Latvijas Radio 2, organizē kompānija “Evermūzika”


 

Pēdējās izmaiņas: 14.04.2012.