„Lāses kauss-2012” finālā Preiļus pārstāvēs Preiļu Valsts ģimnāzijas un Preiļu 1.pamatskolas zēnu un meiteņu komandas

24.03.2012.

2012. gada 24. martā vispārizglītojošo skolu komandu Kausa izcīņā volejbolā „Lāses kauss-2012” finālā Preiļus pārstāvēs Preiļu Valsts ģimnāzijas un Preiļu 1.pamatskolas zēnu un meiteņu komandas. Šie jauniešu volejbola svētki pagājušajā gadā pulcināja 248 Latvijas skolas, 603 komandas, 5428 dalībniekus, no 52 Latvijas novadiem, 7 pilsētām, 6 Rīgas rajoniem. Sacensības organizē Latvijas volejbola federācija sadarbībā ar AS,,Rīgas Piena kombināts” un Rīgas Domes atbalstu.


Vienpadsmito reizi Rīgā, SKONTO olimpiskajā hallē pulcēsies vairāk, kā 100 Latvijas skolu komandas, lai noskaidrotu spēcīgākos 2 vecuma grupās 1992./1995.dz.g. un 1996./1998.dz.g. gan zēniem, gan meitenēm. Šogad sacensības būs starptautiskas, jo piedalīsies Igaunijas 3 skolu komandas.„Lāses Kausa” ietvaros papildus notiek apbalvošana trīs nominācijās:


1.nominācija – 3 skolas, kuras startējušas ar lielāko komandu skaitu 1.posma sacensībās;


2.nominācija – 3 skolas, kuras pārstāvētas ar lielāko komandu skaitu finālsacensībās;


3.nominācija – Rīgas priekšpilsēta, kura 1.posma sacensībās piedalījās ar lielāko komandu skaitu.


„Lāses Kausa” laikā par tradīciju kļuvusi arī labāko iepriekšējā mācību gada labāko sporta skolu un treneru apbalvošana. Kā katru gadu, „Lāses Kausa” finālsacensībās to dalībniekiem paralēli Kausa izcīņai, būs iespēja aktīvi iesaistīties un sevi pierādīt dažādās aktivitātēs un konkursos. Organizatori būs parūpējušies par dažādiem īpašiem pārsteigumiem!(www.volejbols.lv)


Preiļu Valsts ģimnāzijas un Preiļu 1.pamatskolas skolu komandas tiesības piedalīties finālsacensībās izcīnīja 1.posma Preiļu un Līvānu novadu reģionālajās atlases sacensībās. Diemžēl šajās atlases sacensībās piedalījās tikai 3 skolu 12 komandas (Preiļu Valsts ģimnāzija, Preiļu 1.pamatskola, Līvāni 2.vidusskola). Citos reģionālajos posmos šo komandu skaits ir krietni lielāks, kas ļauj pretendēt uz balvām izvirzītajās nominācijās. Bet šis fakts neaizēno Preiļu volejbolistu, īpaši meiteņu komandu, spēku. Preiļu BJSS un treneres Zojas Jakimovas izaudzinātās volejbolistes, arī savu skolu komandu, visos turnīros cīnās par godalgotajām vietām. Tāpēc varam cerēt uz labiem rezultātiem. Lai izdodas! 

Pēdējās izmaiņas: 24.03.2012.