Preiļu 2. vidusskola ar sirsnīgu koncertu godināja sievietes

08.03.2012.

„Mūsu mīļas un dārgās” – ar šādu moto jau daudzus gadus pēc kārtas mēs aicinām visus uz Kultūras namu piedalīties Preiļu 2. vidusskolas skolēnu mākslinieciskās pašdarbības koncertā, kas veltīts māmiņām, vecmāmiņām un visām sievietēm. Arī šogad, 9. martā, Kultūras nama zāle bija pārpildīta.


Vadītāji – 8. klases skolēni Vjačeslavs Petrovs Ole – Lukoije lomā un Aleksandrs Belovs visa koncerta laikā piepildīja visas vēlēšanās un ikvienam sūtīja svētku sapņus.  Pasākuma laikā varēja apskatīt fotoizstādi „Es un mana mamma”. Katra klase bija noformējusi plakātus ar fotogrāfijām un apsveikumiem savām māmiņām. Sākumskolas skolotājas Ludmilas Osetrovas vadībā 6. klases meitenes izgatavoja apsveikumu kartītes, ar kurām tika sveiktas visas sievietes zālē.


Par svētku noskaņojumu sakām lielu paldies koncerta vadītājiem un visiem koncerta dalībniekiem: 4. klases teātra grupai (vad. L.Martinova), 6. klases teātra grupai (vad. R.Lazda), 2. klases un 12. ”B” klases vokālajiem ansambļiem, 1. klases solistei Marinai Skutelei, 4. kl. – Darinai Luriņai, 12. kl. – Olgai Ļalinai un Aigaram Ukinam – (vadītāja O.Siliņa), deju kolektīvam – „Ņeposedi” (4. – 6.kl.), „Asorti” (10. – 12. kl.), „Rainbow” (7. – 8. kl.), 2. – 3. kl. deju grupai (vadītāja R.Gavrilova), atelje „Garastāvoklis” (vad. N.Hļebņikova un I.Podskočija), grupai „Ultimate Jump”. Kā arī liels paldies par palīdzību N.Kondratjevai, A.Podskočijam, I.Zenovjevai, R.Ivanovai, I.Terentjevam (12.kl.), P.Piskunovam(12.kl.), J.Ribinickim(11.kl.)


Vislielākais paldies Kultūras centra vadītājam Guntim Skrimblim un darbiniekiem par sadarbību.
Visiem vēlam, lai Jūsu mājās valda miers, saticība, siltums un mīlestība!


Rimma Gavrilova,
Preiļu 2.vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.