KATA turnīra medaļas un kausi

11.03.2012.

11. martā Rēzeknē notika Latgales reģionālā KARATĒ kluba „SATORI” KATA turnīrs.


KATA – noteiktās kārtības kustību komplekss (bloki, sitieni, lēcieni, stājas), kas atspoguļo cīņu ar vienu vai vairākiem pretiniekiem.


Turnīrā piedalījās sportisti no Rēzeknes, Krāslavas, Dagdas, Ludzas, Ilūkstes, Preiļiem un Aglonas, kopumā 120 dalībnieki. Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem, kausiem un medaļām.


Karatē kluba Preiļu filiāles karatisti veiksmīgi uzstājas šajā turnīrā, gan tie, kuri trenējas jau vairākus gadus, gan tie, kas sāka apgūt karatē mākslu no mācību gada sākuma.


Karatē kluba Preiļu filiāles uzvarētāji:
Aksels Valts Patmalnieks – 2 vieta, sudraba medaļa; Mārtiņš Smirnovs – 2 vieta, sudraba medaļa; Rūta Pastare – 2 vieta, sudraba medaļa; Markuss Osipovs – 3 vieta, bronzas medaļa; Armands Ūzuliņš – 3 vieta, bronzas medaļa; Rainers Džeriņš un Jānis Ziemelis – 4 vieta, diploms.


Karatē kluba „SATORI” pastāvēšanas laiks ir 21 gads. Ar lielu prieku mēs pieņemam jaunus dalībniekus klubā. Šajā mācību gadā kluba dalībnieku skaits papildinājās, jo klubs „SATORI” atklāja jaunu grupu arī Aglonā. Jāatzīmē, ka Aglonas karatisti, kuri piedalījās karatē turnīrā pirmo reizi, parādīja visaugstākos rezultātus.


Karatē kluba Aglonas filiāles uzvarētāji ir:
Vladislavs Stivriņš – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Elmārs Stivriņš – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Andrejs Afanasjevs – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Viktors Artjomovs – 1 vieta, zelta medaļa un kauss; Nauris Lukjanovičs – 2 vieta, sudraba medaļa; Armands Čaplinskis – 3 vieta, bronzas medaļa; Dmitrijs Artjomovs – 3 vieta, bronzas medaļa; Andrejs Kirilovs – 3 vieta, bronzas medaļa; Dimants Dagnis – 4 vieta, diploms.


Gribas uzsvērt, ka sportisti pierādīja augstu sagatavotības līmeni, meistarību un cīņas garu, pateicoties sensejam (galvenais treneris) Oļegam Komaram un simpajam (trenera palīgs) Jūlijai Komarei, kuri cītīgi dalās pieredzē un meistarībā ar saviem audzēkņiem.


Nobeigumā gribētos akcentēt, ka karatē nodarbības disciplinē, audzina uzvedības kultūru, attīsta cieņu pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem, pastiprina pārliecību par saviem spēkiem, kā arī nostiprina veselību, paaugstina izturību, kas, bez šaubām, labvēlīgi ietekmē mācības vai darbu.


Oļegs Komars 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.