Par pirmo jauno talantu atbalsta fonda „Uzziedi pasaulē” uzvarētāju kļuvusi baletdejotāja Annija Kopštāle

15.03.2012.


Pērn modes mākslinieces Natālija Jansones, TV dīvas Dagmāras Legantes-Celmiņas un SIA „MADARA Cosmetics” kopīgi nodibinātā fonda „Uzziedi Pasaulē” atbalstu saņēmusi pirmā laureāte – Latvijas talantīgā baletdejotāja Annija Kopštāle. Līdz ar to šī gada jūnija sākumā jaunā māksliniece varēs piedalīties starptautiskā baleta konkursā Helsinkos, pārstāvot Latviju.


Fonds „Uzziedi pasaulē” aicina atsaukties arī citas talantīgas sievietes no visas Latvijas un, aizpildot anketu mājaslapā www.madaracosmetics.lv, pieteikt savu kandidatūru atbalsta saņemšanai.


Annija Kopštāle ir jaunā Latvijas Nacionālā baleta māksliniece, kura uzaicinājumu piedalīties tradīcijām bagātajā starptautiskā baleta konkursā Helsinkos ieguva jau pērn, veiksmīgi startējot Pekinas pirmajā internacionālajā baleta un horeogrāfijas konkursā. Savukārt saņemot Latvijas Baleta un Dejas ģildes lūgumu rast iespēju materiāli nodrošināt Annijas Kopštāles dalību šajā konkursā, fonds „Uzziedi pasaulē” nolēma atbalstīt jauno baletdejotāju un sniegt viņai finansējumu.


SIA „Madara Cosmetics” valdes priekšsēdētāja un fonda „Uzziedi pasaulē” iniciatore Lotte Tisenkopfa-Iltnere: „Sieviešu atbalsta fonds „Uzziedi pasaulē” tika dibināts ar pārliecību, ka Latvijā ir daudz talantīgu sieviešu, kuru panākumi var sniegties daudz tālāk par Latvijas robežām. Diemžēl materiālo apsvērumu dēļ bieži vien apdāvinātām Latvijas māksliniecēm iespējas attīstīt savas prasmes ir apgrūtinātas. Tāpēc, fonda „Uzziedi pasaulē” vārdā, ar gandarījumu sniedzam atbalstu Annijas Kopštāles dalībai starptautiskajā konkursā Helsinkos un ceram, ka šī jaunā baletdejotāja, piepildot savu sapni, nesīs arī Latvijas vārdu plašāk pasaulē.”


Fonds „Uzziedi pasaulē” – iniciatīva talantu pilnveidošanai


Pieteikties fonda „Uzziedi pasaulē” sniegtajam finansiālajam atbalstam līdz šī gada 30.septembrim, aprakstot sava talanta pilnveidošanas redzējumu, kā arī minot līdzšinējos sasniegumus, ir aicināta jebkura sieviete bez vecuma ierobežojuma. Vairāk par fonda sniegtā atbalsta iespējamām un noteikumiem iespējams uzzināt mājaslapā www.madaracosmetics.lv sadaļā „Atbalsta programma”. Iesūtītos pieteikumus izvērtēs attiecīgās jomas vadošie speciālisti un eksperti.


Atgādinām, ka fonds „Uzziedi pasaulē” ir dabīgās un ekoloģiskās kosmētikas ražotāja „MADARA Cosmetics”, zināmās modes mākslinieces Natālijas Jansones un TV raidījumu vadītājas Dagmāras Legantes-Celmiņas iniciatīva ar mērķi sniegt atbalstu Latvijas talantīgajām sievietēm, piemēram, dalībai starptautiskā konkursā, sacensībās vai izstādē, kādā no šādām jomām: klasiskā vai džeza mūzika, sports, zinātne, kultūra vai māksla. Projekta ietvaros, par katru „MADARA Cosmetics” sejas vai ķermeņa kopšanas produktu iegādi 0,10 LVL tiks novirzīts fonda „Uzziedi pasaulē” talantu atbalsta programmai.


Informāciju sniedza:
Fonda „Uzziedi pasaulē” iniciatore Lotte Tisenkopfa-Iltnere


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.